ÚvodO INSIAAktualityINSIA mezi nejúspěšnějšími firmami z Evropy, Blízkého východu a Afriky

INSIA mezi nejúspěšnějšími firmami z Evropy, Blízkého východu a Afriky

30. listopadu 2009 | Rubriky: Aktuality

Pouze pět českých společností se umístilo v prestižním žebříčku Deloitte Technology Fast 500 EMEA, který zahrnuje nejrychleji rostoucí technologické firmy z 26 zemí Evropy, Blízkého východu a Afriky.

Nejúspěšnějším českým zástupcem se stala INSIA, která obsadila mezi 500 společnostmi 214. příčku.


Deloitte Technology Fast 500 EMEA vychází z porovnání obratu společností mezi roky 2004 až 2008. Jeho sestavení předcházelo říjnové hodnocení nejrychleji rostoucích firem ve střední Evropě, Deloitte Technology Fast 50. V tomto žebříčku INSIA obsadila vynikající první místo za Českou republiku.


Růst INSIA se v posledním roce prudce zrychlil zejména díky unikátnímu modelu spolupráce mezi nezávislými makléři, se kterým máme mnohaleté zkušennosti a neustále jej zlepšujeme. Naši členové zůstavají samostatnými podnikateli a přitom mohou svým klientům nabídnout úroveň služeb, kterou často neposkytují ani největší firmy na trhu. Pro zájemce o členství v INSIA jsme připravili i speciální webové stránky www.uspesnymakler.cz, kde naleznou všechny důležité informace,“ dodává Klára Capoušková, koordinátorka sítě INSIA.


INSIA je největší makléřskou sítí v České republice, na Slovensku a v Rakousku. Našim klientům poskytujeme odborné služby a poradenství již více než 15 let. Seznam našich kanceláří a kontaktních míst naleznete na stránkách www.insia.cz/kontakt.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn