ÚvodO INSIAAktualityMakléři INSIA opět „brousili pilu“

Makléři INSIA opět „brousili pilu“

29. listopadu 2010 | Rubriky: Aktuality

Síť INSIA pořádá každoročně pro své členy dvoudenní odbornou konferenci. Letos se INSIAFEST konal ve dnech 11. - 12. listopadu 2010 v Přerově.

Konferenci zahájili Ivan Špirakus, generální ředitel Insia a.s. společně s Petrem Markem, předsedou představenstva. V úvodní prezentaci nechyběly informace o strategii sítě Insia, o jejím rychlém rozšiřování či informace o současné situaci na pojistném trhu.

 

Všechny účastníky konference čekal zajímavý program. Byl sestaven tak, aby si na své přišli nejenom ředitelé kanceláří, ale i obchodníci, manažeři, ale i asistentky. Velkým magnetem byla jistě diskuze o penzijní reformě s nejpovolanější osobou – Vladimírem Bezděkem, který již 2x vedl komisi pro přípravu důchodové reformy.

Manažeři v síti Insia se mohli zúčastnit semináře, který se zabýval náborem obchodníků, nebo hodnocením typologie lidí, jež se může stát prostředkem pro zvýšení efektivity týmu.

Obchodníci mohli navštívit seminář, zabývající se novými trendy v přímém prodeji, seznámit se s unikátními produkty INSIA, nebo se poučit, jak správně aplikovat obchodní dovednosti.

Řada účastníků konference se zúčastnila i semináře, který informoval o směru vývoje systému YETI NG. Systém Yeti NG je základem efektivního fungování sítě INSIA a zároveň motorem dalšího rozvoje.

Partnery odborné konference INSIA se letos staly společnosti Generali pojišťovna, Generali Slovensko a Modrá pyramida. Při seminářích i neformálním programu tak mohli členové sítě navázat úzké vztahy s předními představiteli partnerských pojišťoven.

Účastníci konference měli možnost využít ve svém volném čase hotelový wellness, večer pak všechny čekal slavnostní program, spojený s rautem. Bylo možné vyzkoušet mnoho atrakcí, jako např. věštění z ruky, hraní na nejnovější konzoli Xbox s rozšířením Kinect bowling nebo plážový volejbal. Nejoblíbenější atrakcí se bezesporu stal simulátor závodního motocyklu, který pro účastníky INSIAFEST zajistila Generali Pojišťovna. Vítěze závodu na okruhu v Brně pak čekal skutečný věnec a láhev pravého šampaňského.

A co znamená to „broušení pily“? Podobně jako dřevorubec si musí dát občas přestávku, aby nabrousil pilu a práce mu pak šla lépe od ruky, tak i makléři v INSIA se potřebují občas odpoutat od každodenního shonu a mezi kolegy načerpat nové náměty a poznatky pro svoji práci a vyměnit si zkušenosti. Tak za rok zase nashledanou na INSIAFEST 2011!

Na další fotografie z INSIAFESTu 2011 se můžete podívat zde.

 

 

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn