ÚvodO INSIAAktualityS růstem 514% patří INSIA opět k 50 nejrychleji rostoucím společnostem

S růstem 514% patří INSIA opět k 50 nejrychleji rostoucím společnostem

15. října 2008 | Rubriky: Aktuality

Dnes proběhl již 9. ročník vyhodnocení prestižního žebříčku nejrychleji rostoucích společností střední Evropy Deloitte Technology FAST50 CE, pořádaný mezinárodní auditorskou společností Deloitte.

Na slavnostním ceremoniálu, který se konal za účasti významných společností, byla INSIA opět zastoupena jako jediná makléřská společnost i jako jediná firma z oboru finančních služeb. INSIA se navíc umístila v žebříčku již potřetí za sebou a svou pozici každý rok vylepšuje.

V letošním ročníku obsadila INSIA s růstem 514% vynikající 5. místo mezi českými společnostmi a 30. pozici v silné konkurenci všech společností. Zároveň se také probojovala mezi 500 nejrychleji rostoucích společností Evropy, Blízkého východu a Afriky Deloitte Technology FAST 500 EMEA.

Zásadní podíl na tomto úspěchu má špičkový systém pro práci makléře YETI, na jehož vývoji s námi již bezmála 10 let spolupracuje tým ze společnosti KYBERIE s.r.o. Jednatel společnosti KYBERIE s.r.o., Bc. Jiří Hradil k tomu dodává: „Vynikající umístění INSIA v této prestižní soutěži je i pro nás ocenění. Nyní jsme již v pokročilé fázi vývoje nové generace YETI NG, která uživatelům přinese bleskový přístup k informacím, velmi jednoduché ovládání, nevídaný uživatelský komfort a rozsáhlou automatizaci všech činností. Naším cílem je udělat maximum práce za makléře tak, aby měli ještě více času na rozvoj dalšího obchodu.“

Zásadní význam systému YETI pro pojišťovací makléře potvrzuje také předseda představenstva INSIA a.s. Ing. Petr Marek: „Jen s pomocí YETI můžeme našim členům poskytovat špičkový servis, jsme díky němu nesmírně efektivní a proto jsou naši makléři na trhu tak úspěšní.“

Více o síti INSIA se můžete dozvědět nawww.uspesnymakler.cz.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn