iOS Developer

ÚvodO INSIAKariéra v INSIAVolné pozice v INSIAiOS Developer

iOS Developer

Staň se součástí týmu v jedné z největších společností na pojistném trhu. Pracuj spolu s námi na centrále INSIA, a.s., v příjemném prostředí moderních kanceláří na Flóře. Společně pracujeme pro jednu z největších sítí pojišťovacích makléřů v ČR a SR, kteří našim klientům poskytují poradenství již přes 25 let. Naše úspěchy jsou založeny na vědomostech a odbornosti našich zaměstnanců, o které náležitě pečujeme.


Koho hledáme

V první řadě hledáme někoho, kdo nám pomůže začít. Jsme společnost, která tvoří největší systém pro pojistné a finanční profesionály. Vše si vyvíjíme interně a hlavně je vše jen pro interní zákazníky = žádné dohadování s klientem. Pokud tedy máš rád/a práci, kdy každý týden neděláš na novém projektu a raději věcem rozumíš do hloubky, pak hledáme tebe.


Hledáme někoho, kdo už něco naprogramoval a má nějaké zkušenosti. Na oplátku ti dáme volnou ruku ve vývoji a nebudeme tě omezovat. S mobilním vývojem sice máme zkušenosti, ale ty budeš hlavní osoba, která rozhodne o použitých technologiích a postupech. Věříme, že nativní aplikace umí víc, než různé frameworky, takže to je snad jediná podmínka.


Na co se u nás můžeš těšit?

  • Samostatnou práci na dlouhodobých projektech
  • Budeš součástí týmu vyvíjejícího jen pro interní zákazníky, který vždy používá nejmodernější technologie a postupy
  • Možnost skutečně věci ovlivnit


Co využiješ při sé práci?

  • Ovládání vývoje pro mobilní platformu
  • Zkušenosti s restful API
  • Komunikativnost a srozumitelné vyjádření svých myšlenek
  • Analytické myšlení
  • Znalost AJ na úrovni čtení dokumentaceMožnost nástupu

- Ihned, ale ani pozdější nástup není problém

Životopis, fotografii, motivační dopis a informace, které v těchto dokumentech uvedete nebo nám jinak poskytnete, zpracujeme pro účely provedení výběrového řízení na uvedenou pozici. Po ukončení výběrového řízení vaše údaje smažeme bez zbytečného odkladu, případně je použijeme pro sjednání pracovní smlouvy. Další informace o zpracování osobních údajů v INSIA naleznete na www.insia.cz/o-insia/ochrana-osobnich-udajuKontakt:

INSIA a.s.
Johana Štachová
Vinohradská 151, Praha 3
Mobil: 777 245 251
E-mail: %mnmY~l7VX~s4c~7-~ssT329g