ÚvodO INSIAO společnostiINSIA & MARSH

INSIA & MARSH

 

      

Oficiální stránky MARSH s.r.o. pro Českou republiku.

 

INSIA a MARSH obhájili pozici v TOP 30 pojišťovacích makléřů 

top30_2021

 

INSIA opět obhajuje 2. místo v žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů

INSIA opět na 2. místě v žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů 30. září 2020 | 

I letos skupina MARSH/INSIA obhajuje 2. místo v prestižním žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů odborného portálu oPojištění.cz. Opět se potvrdilo dominantní postavení obou společností na pojistném trhu. Pojďme se společně podívat na konkrétní čísla.

INSIA opět na 2. místě v žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů

INSIA opět na 2. místě v žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů 16. září 2019 | 

I letos skupina MARSH/INSIA obhájila 2. místo v prestižním žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů, který každoročně zveřejňuje odborný portál oPojištění.cz. Parádní umístění stvrdilo dominantní postavení obou společností na pojistném trhu. Pojďme se společně podívat na konkrétní čísla.

INSIA obhajuje 2. místo v žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů

INSIA obhajuje 2. místo v žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů 19. října 2018 | 

Společnosti INSIA a MARSH se opět umístily na krásném druhém místě v prestižním žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů, který pravidelně zveřejňuje odborný portál oPojištění.cz. Výsledek jen potvrzuje dominantní postavení obou společností na pojistném trhu. Portál se tradičně zaměřoval na objektivně ověřitelné kritérium – výše tržeb z činnosti.

INSIA Romania mezi nejlepšími rumunskými pojišťovacími makléři

10. března 2016 | 

zdroj: XPRIMM.COM

Nejlepší rumunští pojišťovací makléři roku 2015 byli odměněni ve čtvrtek 18. února v Bukurešti. Pojišťovací makléři byli oceněni nejen za inovaci a vysokou kvalitu služeb poskytovaných klientům, ale i za nejpřínosnější výsledky spolupráce s pojišťovnami.

INSIA a Marsh si drží skvělou pozici v TOP 30

19. října 2015 | 

Výsledky třetího ročníku žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů opět potvrzují,že pozice INSIA a Marsh na českém trhu je silná a stabilní.

INSIA a MARSH pod jednou střechou

16. října 2015 | 

Společnost Marsh, přední mezinárodní pojišťovací makléř a poradce v řízení rizik, změnila adresu svého sídla a v průběhu října 2015 se přestěhovala do nových kancelářských prostor v Atriu Flora na Vinohradech.

Měsíc září byl v INSIA a MARSH měsícem dobrovolnictví

30. září 2015 | 

Investování do projektů prospěšných veřejnosti je pro společnosti působící pod jednotnou značkou MMC, Marsh McLeenan Companies, velmi důležité. INSIA i Marsh se aktivně zapojují do společensky odpovědných projektů.

Marsh získal majoritní podíl v INSIA

3. října 2013 | 

Síť pojišťovacích makléřů pokračuje ve svém růstu v Evropě.

INSIA potvrzuje úspěšný vstup do Rumunska!

9. července 2013 | 

Pozitivní reakce po tiskové konferenci potvrzují úspěšnost modelu sítě INSIA i v Rumunsku. Reagovali nejen novináři ale i množství zájemců o vstup do sítě!

INSIA a Marsh aneb „jak jsme to upekli...“

7. června 2011 | 

Rozhovor s Ivanem Špirakusem, místopředsedou představenstva společnosti INSIA, o tom, jak probíhala jednání s Marsh a jaká úskalí bylo nutné překonat.