\

ÚvodO INSIAO společnostiINSIA & MARSH

INSIA & MARSH

 

      

Oficiální stránky MARSH s.r.o. pro Českou republiku.

 

INSIA a MARSH obhájili pozici v TOP 30 pojišťovacích makléřů 

TOP 30 pojišťovacích makléřů 2018

 

INSIA obhajuje 2. místo v žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů

INSIA obhajuje 2. místo v žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů 19. října 2018 | 

Společnosti INSIA a MARSH se opět umístily na krásném druhém místě v prestižním žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů, který pravidelně zveřejňuje odborný portál oPojištění.cz. Výsledek jen potvrzuje dominantní postavení obou společností na pojistném trhu. Portál se tradičně zaměřoval na objektivně ověřitelné kritérium – výše tržeb z činnosti.

INSIA Romania mezi nejlepšími rumunskými pojišťovacími makléři

10. března 2016 | 

zdroj: XPRIMM.COM

Nejlepší rumunští pojišťovací makléři roku 2015 byli odměněni ve čtvrtek 18. února v Bukurešti. Pojišťovací makléři byli oceněni nejen za inovaci a vysokou kvalitu služeb poskytovaných klientům, ale i za nejpřínosnější výsledky spolupráce s pojišťovnami.

INSIA a Marsh si drží skvělou pozici v TOP 30

19. října 2015 | 

Výsledky třetího ročníku žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů opět potvrzují,že pozice INSIA a Marsh na českém trhu je silná a stabilní.

INSIA a MARSH pod jednou střechou

16. října 2015 | 

Společnost Marsh, přední mezinárodní pojišťovací makléř a poradce v řízení rizik, změnila adresu svého sídla a v průběhu října 2015 se přestěhovala do nových kancelářských prostor v Atriu Flora na Vinohradech.

Měsíc září byl v INSIA a MARSH měsícem dobrovolnictví

30. září 2015 | 

Investování do projektů prospěšných veřejnosti je pro společnosti působící pod jednotnou značkou MMC, Marsh McLeenan Companies, velmi důležité. INSIA i Marsh se aktivně zapojují do společensky odpovědných projektů.

Marsh získal majoritní podíl v INSIA

3. října 2013 | 

Síť pojišťovacích makléřů pokračuje ve svém růstu v Evropě.

INSIA potvrzuje úspěšný vstup do Rumunska!

9. července 2013 | 

Pozitivní reakce po tiskové konferenci potvrzují úspěšnost modelu sítě INSIA i v Rumunsku. Reagovali nejen novináři ale i množství zájemců o vstup do sítě!

INSIA a Marsh aneb „jak jsme to upekli...“

7. června 2011 | 

Rozhovor s Ivanem Špirakusem, místopředsedou představenstva společnosti INSIA, o tom, jak probíhala jednání s Marsh a jaká úskalí bylo nutné překonat.

INSIA roste o 50 % ročně a připravuje další expanzi

9. května 2011 | 

Podle auditované účetní závěrky vzrostly výnosy mezinárodní sítě makléřů INSIA v roce 2010 o téměř 50 % při zprostředkovaném pojistném více než 2,5 mld Kč.

Rozhovor s generálním ředitelem Marsh o partnerství s INSIA

6. května 2011 | 

Těhotenství slonice trvá 22 měsíců. A skoro stejně dlouhou dobu probíhala jednání společnosti Marsh a INSIA. Úspěšný konec byl nedávno oznámen na tiskové konferenci v Praze.