ÚvodO INSIAO společnostiINSIA & MARSHINSIA potvrzuje úspěšný vstup do Rumunska!

INSIA potvrzuje úspěšný vstup do Rumunska!

9. července 2013 | Rubriky: INSIA & MARSH | Aktuality

Pozitivní reakce po tiskové konferenci potvrzují úspěšnost modelu sítě INSIA i v Rumunsku. Reagovali nejen novináři ale i množství zájemců o vstup do sítě!

Dne 27. 6. 2013 se v Bukurešti uskutečnila tisková konference, na které byla oficiálně představena síť INSIA. INSIA spolu se strategickým partnerem MARSH otevřela v Rumunsku pobočku v březnu letošního roku.

Model sítě INSIA zaujal zúčastněné novináře a krátce po tiskové konferenci bylo uveřejněno již 14 článků v ekonomickém tisku a na internetových portálech.

Úspěch konceptu svobodného podnikání INSIA potvrzuje neobyčejně velký zájem o vstup do sítě bezprostředně po tiskové konferenci a uveřejnění článků.

INSIA je jednou z nejrychleji rostoucích pojišťovacích makléřů ve střední a východní Evropě. V prestižní soutěži European Business Awards byla INSIA zvolená mezi deset nejvýznamnějších společností expandujících na zahraniční trhy, v kategorii „Strategie mezinárodníhorůstu“ a získala tak titul Ruban d’Honneur 2012/2013. Už více než 20 let působí v České republice a na Slovensku a její expanzi potvrdilo i otevření zastoupení v Polsku, Maďarsku a Itálii.

Principy sítě INSIA spočívají ve vytváření ideálních podmínek na podnikání pro kvalifikované pojišťovací zprostředkovatele, kterým INSIA garantuje svobodu, podporu podnikání a poskytuje jedinečný software YETI, vyvinutý speciálně pro práci pojišťovacího zprostředkovatele.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn