ÚvodO INSIAO společnostiINSIA & MARSHINSIA roste o 50 % ročně a připravuje další expanzi

INSIA roste o 50 % ročně a připravuje další expanzi

9. května 2011 | Rubriky: INSIA & MARSH | Aktuality

Podle auditované účetní závěrky vzrostly výnosy mezinárodní sítě makléřů INSIA v roce 2010 o téměř 50 % při zprostředkovaném pojistném více než 2,5 mld Kč.

„Znovu se tak potvrzuje správnost naší vize ideálního prostředí pro makléřské firmy a pojišťovací agenty. Naši partneři získají v INSIA špičkovou technologii, exkluzivní podmínky spolupráce s pojistiteli a bankami, otevřenou výměnu informací a přitom zůstávají i nadále plně samostatní,“ uvedla k tomu Klára Capoušková, manažer rozvoje sítě v České republice. 

INSIA v minulém měsíci uzavřela strategické partnerství s největším světovým makléřem, americkou firmou MARSH, se kterým bude společně rozvíjet síť INSIA napříč kontinentální Evropou. Členům sítě INSIA přinese partnerství s MARSH výrazně lepší možnosti na trhu díky přístupu k exkluzivním produktům a možnosti sjednat pojištění klientů v zahraničí. Více o partnerství INSIA & MARSH.

Centrála INSIA se  na další rychlý rozvoj připravila i přestěhováním do větších a reprezentativnějších prostor v Paláci Flóra v Praze na Vinohradech.

INSIA je největší síť pojišťovacích makléřů ve střední a východní Evropě. Na českém pojistném trhu působí od roku 1992. V současné době je v síti INSIA registrováno více než 900 členů se 175 kancelářemi.

Více informací o síti INSIA.

Principy spolupráce v síti INSIA popisuje v otevřeném rozhovoru na webu oPojištění.cz  Ing. Petr Marek, předseda představenstva INSIA a.s.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn