ÚvodSpolupráceProfesionální makléři

Profesionální makléři

Ilona Zemanová

INSIA pro mě byla příležitost k mému dalšímu profesnímu rozvoji. Díky systému YETI nemusím sedět hodiny v kanceláři kvůli administrativě, ale mohu tento čas věnovat svým klientů a podřízeným partnerům. Nemusím se starat o výplatu provizí, vím, že peníze vždy dorazí včas a ve správné výši na můj účet. V INSIA jsem již 4 roky a určitě bych neměnila

Alena Kočí

V pojišťovnictví pracuji od roku 1995, začínala jsem jako VZ v pojišťovně. Ke změně připojit se k INSIA mě přesvědčili klienti, kteří chtěli kompletní služby.

Udělala jsem si průzkum trhu a hledala společnost, kde nebude žádná konkurenční doložka nebo exkluzivita pod sankcemi, a smlouvy o spolupráci budou jasné a průhledné. Při mém rozhodování hrála roli především vysoká odměna za mé odborné služby, vlastnictví kmene a svoboda podnikání (v INSIA si za svou firmu, svůj zisk nebo pokles odpovídám sama).

INSIA je společnost pro zkušené vyzrálé a SAMOSTATNÉ poradce, kteří vědí, co chtějí, berou svou práci velmi zodpovědně a v této práci se našli. Koordinátor koordinuje, směruje a poradí - není tu proto, aby poradci stáli před tabulí a zodpovídali se, kolik udělali schůzek, kolik bodů atd..

Martin Schmied

O INSIA jsem začal uvažovat především proto, že to není multilevelová společnost a působí na trhu již přes 20 let, přičemž její hospodářské výsledky jsou stále skvělé. Bylo pro mě důležité, abych za svou práci dostal spravedlivě zaplaceno a nevydělával především na své nadřízené manažery, jako tomu bylo u předešlé společnosti.

V pojišťovnictví pracuji mnoho let, a proto vím, že tato práce ale není jen o provizích. Pro mě, jako vedoucího několikačlenné skupiny, bylo podstatné, že moji podřízení budou mít snadnější administrativu, díky softwaru YETI budou mít větší portfolio služeb a samozřejmě širší segment obchodních partnerů.

INSIA bych doporučil všem, kdo tuto práci chtějí dělat dobře a rozvíjet svůj byznys.

Karel Kubát

Jako oblastní ředitel České pojišťovny jsem byl zvyklý na zázemí velké firmy. To mám i teď a k tomu jsem svým vlastním pánem. INSIA mi usnadnila start a pomohla mi vybudovat svou vlastní společnost, nedávno jsme otevřeli již druhou kancelář. INSIA je pro mě cestou k úspěchu.

 
 

Artur Petržilka

Díky spolupráci se společností INSIA jsme získali především svobodu v práci - ta je dle mého názoru to nejdůležitější, protože když se člověk věnuje něčemu s opravdovou láskou a sám si může nastavit, jaký byznys a jakým stylem chce dělat, je to ta největší přidaná hodnota, kterou Vám kdy může někdo poskytnout.

Po téměř 5 letech v INSIA si nedokáži představit, že bych cokoliv měnil. Ta spolupráce je tak úzká a prospěšná oběma stranám, že si přeji jediné - růst nás obou, společně se spokojeností našich klientů.

 

Máte zájem o více informací? Zvažujete stát se členem sítě INSIA? 

bublina zeptejte se na web

Žhavé novinky ze světa pojištění

ibnlnor

Užitečný adresář pojišťoven

  pojistovny banner web

Naši partneři