ÚvodO INSIAAktuality

Aktuality

Unilink Group se připojuje k Acrisure, aby urychlil růst v distribuci pojištění

Unilink Group se připojuje k Acrisure, aby urychlil růst v distribuci pojištění 5. dubna 2023 | 

Vedení Unilink Group oznámilo své rozhodnutí připojit se ke globálnímu finančnímu a pojišťovacímu makléři Acrisure.Tento krok má za cíl urychlit mezinárodní růst Unilinku a využít globálního dosahu a odborných znalostí Acrisure.

Po 30 letech stále nepřemožena! INSIA má nejvíce zasmluvněných pojišťoven na trhu

INSIA i po 30 letech nabízí svým zprostředkovatelům nejširší portfolio pojišťoven 3. března 2023 | 

INSIA oslavila 30 let existence. Firma, která vznikala v bývalé vrátnici, je nejdéle fungující sítí pojišťovacích a hypotečních poradců a dnes patří k nejvýznamnějším hráčům na českém trhu. V současnosti má dokonce nejvíce zasmluvněných pojišťoven. INSIA je díky tomu tou nejlepší volbou pro opravdu nezávislé poradce.

V aplikaci AutoMobil si můžete nově sjednat asistenční služby!

V aplikaci AutoMobil si můžete nově sjednat asistenční služby! 24. února 2023 | 

Aplikace AutoMobil se opět hlásí s novou funkcí, díky které si můžete jednoduše a pohodlně sjednat kvalitní asistenční služby pro váš osobní automobil a motocykl, a to přímo v aplikaci! S asistenčními službami získáte jistotu, že když se na cestách něco pokazí, nebudete v tom sami a bude o vás postaráno. Objevte novou funkci v aplikaci AutoMobil i vy!

Igor Rusinowski z UNILINK: INSIA nám pomůže být #1 mezi evropskými distributory

Igor Rusinowski z UNILINK: INSIA nám pomůže být #1 mezi evropskými distributory 7. prosince 2022 | 

Polská UNILINK Group získala od společnosti MARSH 80% podíl ve firmě INSIA, která je jedním z největších pojišťovacích a hypotečních makléřů v Česku a na Slovensku. Spolu s nedávnou akvizicí Safety Broker v Rumunsku a Moldavsku a I&G Brokers v Bulharsku tak UNILINK Group vytvořila distribuční platformu č. 1 v oblasti pojištění v šesti zemích střední a východní Evropy se zprostředkovaným pojistným ve výši 1 mld. eur. Předseda představenstva společnosti UNILINK Igor Rusinowski v exkluzivním rozhovoru prozradil, co od transakce v České republice očekává.

INSIA je součástí skupiny UNILINK

INSIA je součástí skupiny UNILINK 2. listopadu 2022 | 

INSIA se stává součástí skupiny UNILINK, Ivan Špirakus pokračuje ve funkci generálního ředitele a minoritního akcionáře. Unilink Group získala 80 % INSIA od společnosti Marsh a spolu s nedávnou akvizicí Safety Broker v Rumunsku a Moldavsku a I&G Brokers v Bulharsku vytvořila distribuční platformu č. 1 v oblasti pojištění v 6 zemích střední a východní Evropy se zprostředkovaným pojistným ve výši 1 mld. eur.

INSIA je i letos na 2. místě v žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů!

INSIA opět obhajuje 2. místo v žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů 27. září 2022 | 

Je to tam! Skupině MARSH/INSIA se podařilo obhájit krásné druhé místo v prestižním žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů, který každoročně zveřejňuje odborný portál oPojištění.cz. A to i přesto, že loňský rok nepatřil k těm nejjednodušším. Opět se potvrdilo dominantní postavení obou společností na pojistném trhu. Pojďme se podívat na konkrétní čísla.

Regionální setkání INSIA 2022 jsou v plném proudu!

Regionální setkání INSIA 2022 jsou v plném proudu! 22. dubna 2022 | 

Koronavirová situace se zklidnila a tak jsme v INSIA konečně mohli zrealizovat oblíbená Regionální setkání, která se letos uskuteční v celkem 8 městech. Je to jedinečná příležitost, díky které se můžeme zase všichni potkat a vyměnit si cenné zkušenosti. A zatím si to všichni náramně užíváme!

Nesmysl ve směrnici EU o povinném ručení  - jaký to bude mít dopad?

Nesmysl ve směrnici EU o povinném ručení  - jaký to bude mít dopad? 1. dubna 2022 | 

Nedávno schválená novela 5. motorové směrnice EU, která se zabývá povinným ručením, představuje pro nejbližší 3 roky velkou výzvu pro české pojišťovny i pojišťovací makléře.

Ivan Špirakus: Lidé stále neumí vnímat rizika

Ivan Špirakus: Lidé stále neumí vnímat rizika 16. března 2022 | 

Hostem šestnáctého dílu ČAP Insurance Talk byl Ivan Špirakus, předseda Asociace českých pojišťovacích makléřů a generální ředitel společnosti INSIA a.s. S moderátorkou Michalou Hergetovou probrali aktuálně největší výzvu makléřského trhu, za kterou Ivan Špirakus považuje digitalizaci. A nejen to!

INSIA podporuje Ukrajinu! Přiložit ruku k dílu může každý z nás!

INSIA podporuje Ukrajinu! Přiložit ruku k dílu může každý z nás! 4. března 2022 | 

To, co se ve světě poslední dny děje, otřásá každým z nás. Za celou společnost INSIA doufáme, že se situace na Ukrajině co nejdříve uklidní. A protože nám není konflikt na Ukrajině lhostejný, rozhodli jsme se Ukrajinu finančně podpořit.