ÚvodO INSIAKariéra v INSIA

Kariéra v INSIA

Kariéra ve společnosti INSIA, která na českém trhu působí již od roku 1992, může být dokonce dvojího typu. Níže Vám představíme možnosti spolupráce.

INSIA je dynamická společnost poskytující kvalitní servis a zázemí pojišťovacím a hypotečním makléřům, kteří působí v síti INSIA jako samostatní podnikatelé. Tento servis nám pomáhají zajistit zaměstnanci centrál INSIA, jejichž pobočky jsou v Praze, Bratislavě a Bukurešti. INSIA je stabilní zaměstnavatel a svým zaměstnancům zajišťuje zázemí, podporu, školení a podmínky pro neustálý odborný i osobní rozvoj. Jsme si vědomi, že naše úspěchy jsou založeny na znalostech, vědomostech a odbornosti našich zaměstnanců. Kvalifikovaní, odborně zdatní a loajální zaměstnanci jsou hlavním aktivem naší společnosti, a proto věnujeme péči jejich výběru a dalšímu profesnímu vzdělávání.

Více informací získáte v sekci INSIA jako zaměstnavatel.

 

renata


V INSIA lze působit také jako
nezávislý a svobodný podnikatel a patřit tak k 1 600 odborníkům, kteří se již v síti realizují a plní si své sny. Hledáme spolupracovníky po celé České a Slovenské republice, a také v Rumunsku. Našim obchodním partnerům poskytujeme kvalitní zázemí, servis a zcela unikátní software. Lidský přístup a kvalitní služby jsou pro nás základní hodnotou, a proto hledáme takové spolupracovníky, kteří budou pro naše klienty představovat záruku kvality, špičkových služeb a vstřícného přístupu. Vytváříme koncepční řešení pro rodiny i podnikatele zajišťující jejich ochranu a stabilitu. Proto se budeme i nadále podílet na vytváření inovativních produktů na základě potřeb našich klientů. 
 

Více informací získáte v sekci Spolupráce.