ÚvodO INSIA

O INSIA

INSIA je dynamická společnost poskytující kvalitní servis a zázemí pojišťovacím a hypotečním makléřům. 1600 odborníků působí v síti INSIA jako nezávislí a svobodní podnikatelé. Množství poskytovaných služeb doplňuje unikátní software YETI, speciálně vyvinutý a denně aktualizovaný pro efektivní práci pojišťovacího a finančního zprostředkovatele. Na českém trhu INSIA působí
od roku 1992.

Našim klientům zajišťujeme velmi širokou a komplexní nabídku pojištění a hypoték. Díky zkušenostem a odbornosti jsme schopni najít vždy to správné řešení pro každého klienta. Poskytování kvalitních služeb a osobního servisu jsou pro nás základní hodnotou. 

Aktivně spolupracujeme s Asociací českých pojišťovacích makléřů, jíž jsme členem.

INSIA & MARSH

Strategické partnerství s největším pojišťovacím makléřem na světě, společností MARSH, je pro INSIA potvrzením stability. Jsme tak respektovaným partnerem na finančním trhu. 

Poslání INSIA

Pro vše, co je před Vámi.                                                                                                                                 Inspirujeme se každým dnem, ctíme Vaše potřeby a s radostí děláme věci, které mají smysl.           Chceme být součástí Vaší šťastné budoucnosti.      

Svou kvalitu chceme dlouhodobě prokazovat udržením pozice mezi TOP 5 makléři v hodnocení finančních institucí.

 • INSIA je stabilní zaměstnavatel s tradicí od roku 1992 a svým zaměstnancům zajišťuje podporu, školení a podmínky pro neustálý odborný i osobní rozvoj. Kvalifikovaní, odborně zdatní a loajální zaměstnanci jsou pro nás prioritou, a proto respektujeme a nadále chceme podporovat individuální potřeby zaměstnanců, dle kterých upravujeme pracovní podmínky a poskytujeme bohatou škálu zaměstnaneckých benefitů.
 • Neustále se zdokonalujeme a svým partnerům v síti INSIA tak poskytujeme kvalitní podporu, perspektivu, podmínky, peníze, průhlednost a záruku společného růstu. Jsme členem skupiny Marsh&McLennan Companies, největšího světového pojišťovacího makléře, což pro naše partnery znamená přístup k unikátním znalostem, zkušenostem a kontaktům na mezinárodní trhy.
 • Pro klienty představujeme záruku kvality, špičkových služeb a lidského přístupu. Vytváříme koncepční řešení pro rodiny i podnikatele zajišťující jejich ochranu a stabilitu. Proto se budeme
  i nadále podílet na vytváření inovativních produktů na základě potřeb našich klientů.

Děláme vše pro to, aby se naši obchodní partneři, klienti a zaměstnanci cítili skvěle, bezpečně
a věděli, že se na nás mohou kdykoli obrátit!

Výsledky mluví za nás... 

 • první a největší síť ve střední a východní Evropě
 • 1600 členů sítě
 • 30 let zkušeností na trhu
 • 8 let v řadě jednou z nejrychleji rostoucí společností ve střední Evropě
  (Deloitte Technology Fast 50)