ÚvodO INSIA

O INSIA

INSIA je dynamická společnost poskytující kvalitní servis a zázemí pojišťovacím a hypotečním makléřům. 1600 odborníků působí v síti INSIA jako nezávislí a svobodní podnikatelé. Množství poskytovaných služeb doplňuje unikátní software YETI, speciálně vyvinutý a denně aktualizovaný pro efektivní práci pojišťovacího a finančního zprostředkovatele. 

Na českém trhu INSIA působí od roku 1992. V letech 2011 až 2022 byla INSIA součástí MARSH, předního světového pojišťovacího makléře. Od listopadu 2022 je INSIA součástí skupiny UNILINK S.A.

Našim klientům zajišťujeme velmi širokou a komplexní nabídku pojištění a hypoték. Díky zkušenostem a odbornosti jsme schopni najít vždy to správné řešení pro každého klienta. Poskytování kvalitních služeb a osobního servisu jsou pro nás základní hodnotou. 

Aktivně spolupracujeme s Asociací českých pojišťovacích makléřů, jíž jsme členem.

Poslání INSIA

Pro vše, co je před Vámi.                                                                                                                                 Inspirujeme se každým dnem, ctíme Vaše potřeby a s radostí děláme věci, které mají smysl.           Chceme být součástí Vaší šťastné budoucnosti.      

Svou kvalitu chceme dlouhodobě prokazovat udržením pozice mezi TOP 5 makléři v hodnocení finančních institucí.

 • INSIA je stabilní zaměstnavatel s tradicí od roku 1992 a svým zaměstnancům zajišťuje podporu, školení a podmínky pro neustálý odborný i osobní rozvoj. Kvalifikovaní, odborně zdatní a loajální zaměstnanci jsou pro nás prioritou, a proto respektujeme a nadále chceme podporovat individuální potřeby zaměstnanců, dle kterých upravujeme pracovní podmínky a poskytujeme bohatou škálu zaměstnaneckých benefitů.
 • Neustále se zdokonalujeme a svým partnerům v síti INSIA tak poskytujeme kvalitní podporu, perspektivu, podmínky, peníze, průhlednost a záruku společného růstu. 
 • Pro klienty představujeme záruku kvality, špičkových služeb a lidského přístupu. Vytváříme koncepční řešení pro rodiny i podnikatele zajišťující jejich ochranu a stabilitu. Proto se budeme
  i nadále podílet na vytváření inovativních produktů na základě potřeb našich klientů.

Děláme vše pro to, aby se naši obchodní partneři, klienti a zaměstnanci cítili skvěle, bezpečně
a věděli, že se na nás mohou kdykoli obrátit!

Výsledky mluví za nás... 

 • první a největší síť ve střední a východní Evropě
 • 1600 členů sítě
 • 30 let zkušeností na trhu
 • 8 let v řadě jednou z nejrychleji rostoucí společností ve střední Evropě
  (Deloitte Technology Fast 50)