ÚvodO INSIAAktuality357 nových partnerů INSIA v roce 2010

357 nových partnerů INSIA v roce 2010

20. ledna 2011 | Rubriky: Aktuality

Ke konci roku 2010 měla síť pojišťovacích makléřů INSIA již 885 členů. To představuje 357 nových partnerů a meziroční nárůst o 68 %.

V minulém roce INSIA spustila novou verzi unikátního informačního systému YETI NG, díky němuž mohou jednotliví členové sítě, fungující jako samostatné makléřské firmy, využívat nejmodernější informační technologie ve prospěch svých klientů. Nový systém s moderní architekturou má rovněž výrazně větší kapacitu a INSIA je tak připravena na další nárůst počtu členů.

S novým systémem tak je INSIA připravena na budoucí, stejně dynamický růst výkonů, za který byla již pětkrát po sobě oceněna v soutěži Deloitte Technology FAST50CEE, jako jedna z 50 nejrychleji rostoucích společností ve střední Evropě. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z hlediska nových zájemců o vstup do INSIA jsou převažujícími důvody ke vstupu zejména pozice sítě INSIA na trhu a komplexní řešení centra sdílených služeb založené na nejmodernější technologii YETI NG.  Ing. Petr Musil, z firmy MCBM Advisors s.r.o., jeden z nových členů sítě INSIA k tomu řekl: „Naše rozhodování o vstupu do INSIA bylo poměrně rychlé. Když nám koordinátorka sítě sl. Klára Capoušková předvedla systém YETI NG a vysvětlila systém spolupráce v síti INSIA, uvědomili jsme si, že právě takový systém práce nám vyhovuje. Chceme být samostatní, plně se věnovat svým klientům a přitom mít k dispozici špičkový informační systém a zázemí velké firmy“

Petr Marek, předseda představenstva INSIA a.s., k tomu doplnil „YETI NG představuje pro makléře v INSIA skutečně vstup do nové generace informačních technologií, na jejichž základě budeme moci rozvíjet další služby pro podporu obchodu našich členů.“

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn