ÚvodO INSIAAktuality7 let v žebříčku nejrychleji rostoucích? Jen INSIA!

7 let v žebříčku nejrychleji rostoucích? Jen INSIA!

31. října 2012 | Rubriky: Aktuality

Deloitte, mezinárodní auditorská a poradenská společnost, zveřejnila minulý týden výsledky každoroční prestižní soutěže Technology FAST50CE, ve které INSIA potvrdila své postavení dynamické společnosti. Jako jediná z vyhodnocených českých firem obhájila umístění v žebříčku již po sedmé v řadě za sebou. 

Za posledních 5 let dosáhla INSIA celkového růstu tržeb 375 % a umístila se díky svému unikátnímu modelu svobodneho prostředí pro makléře a programu YETI mezi 50 nejrychleji rostoucích společností v celé střední Evropě. Velkým úspěchem je nejen výše růstu, ale především skutečnost, že INSIA je jedna ze dvou středoevropských společností, které se v žebříčku umístily rekordních sedm let za sebou.

Výkonná ředitelka, Mgr. Petra Fenclová, komentovala výsledky slovy: „Velmi si ceníme opětovného obhájení pozice v TOP 50. Výsledek pro nás již sedmého ročníku je potvrzením správnosti filozofie INSIA. Dynamický rozvoj a růst sítě jde ruku v ruce s rostoucím zájmem o vstup do sítě INSIA. Našim partnerům poskytujeme na trhu jedinečný koncept synergie svobodného podnikání a podpory centrály.“

INSIA, která v letošním roce vstoupila i na další evropské trhy, dosáhla dalšího mezinárodního úspěchu. Obdržela nominaci do druhého kola prestižní soutěže European Business Awards a byla nominována mezi národní finalisty. Vyhodnocení evropské soutěže podnikatelů se také blíží a proběhne již tento týden.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn