ÚvodO INSIAAktualityCo se upeklo na 4. výroční konferenci INSIA?

Co se upeklo na 4. výroční konferenci INSIA?

21. listopadu 2012 | Rubriky: Aktuality

INSIA, největší síť pojišťovacích makléřů ve střední a východní Evropě, v říjnu pořádala pro své členy již čtvrtý ročník dvoudenní odborné konferenci INSIAFEST.

INSIAFEST, každoroční výroční setkání členů sítě INSIA, letos proběhlo ve dnech 18. – 19. října v NH Congress hotelu v Olomouci. Dvoudenní konference se zúčastnilo 230 účastníků, českým partnerem čtvrtého ročníku byla již podruhé Česká pojišťovna a.s. a slovenským pak ČSOB poisťovňa a.s.

Po oficiálním zahájení se účastníci přesunuli do jednotlivých konferenčních sálů, ve kterých probíhala odborná část programu. Makléři si složení svého odborného programu volili sami ze široké škály témat. Program byl sestaven tak, aby se každý obchodník mohl zúčastnit přednášek, které ho zajímají a které mu usnadní práci.

Velká část obchodníků si tak doplnila informace k aktuálním informacím z pojistného trhu, přicházející důchodové reformě či vývoji hypoték. K přednáškám s velkou účastí patřily semináře strategického partnera Marsh a psychologické semináře související s náborem nových obchodníků a získávání klientů.

INSIAFEST ale není jen o vzdělávání, nabízí také prostor pro neformální setkávání, předávání zkušeností a znalostí mezi přestávkami a v průběhu večera.

Letošní večerní atmosféra se nesla v duchu oslav 20. narozenin, které INSIA slavila začátkem listopadu. Nechyběly krásné tanečnice, souboj bojovníků Star Wars, laser show a o půlnoční překvapení se postaralo Duo Robots. Účastníci setkání si mohli zavzpomínat na technické vymoženosti používané v průběhu posledních 20 let. K vidění byly klasické počítače, první mobilní telefony a další pracovní pomůcky. Oslavy vyvrcholily i nakrojením a ochutnávkou čerstvě upečeného UV dortu :-) 

A jak to vlastně probíhalo?
Průřez výroční konference makléřů INSIA si můžete prohlédnout na videozáznamu.

Velká účast z řad členů sítě INSIA potvrdila význam pravidelně pořádané konference a zájem obchodníků o další vzdělávání, nové informace a poznatky z oboru.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn