ÚvodO INSIAAktualityDeloitte - jen tři firmy v Evropě rostou tak vytrvale jako INSIA

Deloitte - jen tři firmy v Evropě rostou tak vytrvale jako INSIA

8. listopadu 2011 | Rubriky: Aktuality

INSIA opět potvrdila své postavení dynamické společnosti a jako jediná z českých firem obhájila již po šesté za sebou svoji pozici v prestižním žebříčku společnosti Deloitte, Technology FAST50CE.

Za sledované období INSIA dosáhla celkového růstu tržeb 461 %. Tento úspěch znásobila skutečnost, že šest a více let za sebou se v žebříčku umístily pouze 3 firmy v Evropě a INSIA stojí v jejich čele. Opakovaný růst o stovky procent řadu let po sobě je pro společnosti velmi náročný a udržení pozice není pro firmy s výnosy v řádu stovek milionů korun vůbec jednoduché.

Předseda představenstva, Ing. Petr Marek, komentoval umístění v žebříčku slovy: „Letošní výsledek potvrzuje stabilitu INSIA a její dynamický rozvoj, který bude v nejbližším období pokračovat na dalších evropských trzích. Za opakovaným úspěchem stojí nejen jedinečný program YETI, ale celá filozofie INSIA, kterou je průhlednost, podpora, samostatné fungování a nezávislost všech partnerů v INSIA.“

Umístění v žebříčku Technology FAST50CE je dalším v řadě úspěchů, kterých INSIA v letošním roce dosáhla. Mezi hlavní milníky bezesporu patří rekordní nárůst meziročních příjmů, překročení magické hranice 1.000 členů sítě a zejména pak vstup do partnerství s největším světovým makléřem, společností Marsh.

 

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn