ÚvodO INSIAAktualityFranchisingINFO.cz – INSIA stále roste

FranchisingINFO.cz – INSIA stále roste

27. září 2012 | Rubriky: Aktuality

Renomovaný webový portál FranchisingINFO.cz zveřejnil informace o meziročním růstu příjmů z provizí sítě INSIA.

ZDROJ: FranchisingINFO.czSíť pojišťovacích a hypotečních makléřů INSIA slaví. Růst příjmů z provizí za první letošní pololetí vzrostl meziročně o 37 procent.

Dlouhodobý růst franchisové sítě INSIA potvrzuje správnost v nastavení konceptu, který garantuje svobodné prostředí a zároveň zajišťuje všem členům sítě ideální obchodní podmínky. Makléři, patřící do sítě INSIA, se mohou naplno věnovat obchodu. Administrativu a potřebné zázemí za ně totiž obstarává centrála.

INSIA je největší sítí pojišťovacích a hypotečních makléřů ve střední a východní Evropě. V ČR provozuje bezmála 200 franchisových poboček.

INSIA přitom roste nejenom v oblasti pojišťovnictví. Za dva roky od zavedení podpory hypoték se společnost stala významným hráčem i v tomto oboru. Roční objem produkce nyní činí bezmála dvě miliardy korun. Roste také počet členů sítě. Šanci na kariéru totiž mají i makléři v menších městech.

Dynamický rozvoj sítě podporuje také vlastní speciální provozní systém YETI, který spojuje do jednoho uceleného prostředí vše, co pojišťovací a hypoteční makléři potřebují ke své práci. Systém je proto navržen jako přehledné prostředí a jeho hlavním úkolem je usnadnění a urychlení práce makléře.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn