ÚvodO INSIAAktualityFrantišek Hudák se stal ředitelem obchodu v INSIA

František Hudák se stal ředitelem obchodu v INSIA

17. června 2015 | Rubriky: Aktuality

Obchodním ředitelem pro Českou republiku ve společnosti INSIA se stal od 1. června 2015 František Hudák.

Jeho hlavním cílem bude posílení spolupráce a rozvoj vztahů s finančními institucemi, péče v oblasti vylepšování servisu a konkurenčních výhod poskytovaných makléřům v síti INSIA a podpora rozvoje sítě.

František Hudák má více než 14 letou praxi v oblasti finančních služeb. Přináší rozsáhlé zkušenosti ze své předchozí praxe, kterou získal mimo jiné v pojišťovně Allianz při řízení externí spolupráce s partnery a v jedné z největších finančně-poradenských společností.

Ve svém volném čase se věnuje plavání, horskému kolu, výletům s dětmi a originálnímu koníčku - pěstování bonsají.

 

INSIA je dynamická společnost poskytující kvalitní servis a zázemí pojišťovacím a finančním zprostředkovatelům. 1600 odborníků působí v síti INSIA jako nezávislí a svobodní podnikatelé. Množství poskytovaných služeb doplňuje unikátní software YETI, speciálně vyvinutý a denně aktualizovaný pro efektivní práci pojišťovacího a finančního zprostředkovatele. Na českém trhu INSIA působí od roku 1992. Díky partnerství s největším pojišťovacím makléřem na světě, společností Marsh, je INSIA velmi silnou a stabilní společností a uznávaným partnerem finančních institucí.

 

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn