ÚvodO INSIAAktualityHlasujte pro INSIA v prestižní soutěži European Business Awards

Hlasujte pro INSIA v prestižní soutěži European Business Awards

6. září 2012 | Rubriky: Aktuality

INSIA, největší síť pojišťovacích makléřů ve střední Evropě, bojuje ve druhém kole prestižní soutěže European Business Awards společně s ostatními národními finalisty  o  umístění mezi  nejvíce inovativními podnikatelskými subjekty Evropy.

Ve druhém kole hlasují porotci z řad odborníků na základě profesionálně připravených videoprezentací finalistů a poprvé letos může hlasovat i veřejnost! Společnost, která obdrží nejvíce hlasů, se stane Národním šampionem.

Dejte nám svůj hlas a pomozte nám získat prestižní ocenění Národního šampiona!

Je to snadné, na stránkách soutěže European Business Awards vyberete z nabízených zemí Českou republiku, z národních finalistů zvolíte video Vašeho favorita a pak už stačí hlasovat pomocí zeleného tlačítka „Vote“.

Hlasování pro veřejnost je otevřené do 17. října 2012. Jste-li již rozhodnuti a chcete-li nás podpořit v této prestižní soutěži, hlasujte ještě dnes!

Mgr. Petra Fenclová, výkonná ředitelka INSIA a.s., komentovala účast v této prestižní soutěži slovy: „Nominace mezi národní finalisty a účast ve druhém kole jedné z nejprestižnějších podnikatelských soutěží je pro nás ctí. Předem děkujeme i všem, kteří se rozhodnou nás v této soutěži podpořit a dají svůj hlas INSIA.“

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn