ÚvodO INSIAAktualityIGNÁC - nový inteligentní systém INSIA pro autopojištění

IGNÁC - nový inteligentní systém INSIA pro autopojištění

7. prosince 2017 | Rubriky: Aktuality

INSIA opět přichází s revoluční novinkou a potvrzuje své zaměření na moderní nástroje podpory poradců. Po unikátním produktu Pojištěná faktura představujeme zcela nový systém Ignác, určený ke sjednávání autopojištění, pro makléře sítě INSIA.

Ignác - inteligentní autopojištění

Ignác_Šustala

Datum spuštění projektu je symbolicky 7. 12. 2017, tedy 195. výročí narození Ignáce Šustaly, významného českého podnikatele a zakladatele Kopřivnické vozovky, z níž vznikla doposud nejstarší fungující automobilka Tatra, a jehož jméno systém nese.

Ignác pracuje s prvky umělé inteligence a na základě vstupních parametrů od klienta a individuálního nastavení preferencí makléře navrhne optimální varianty pojištění vozidla. Ignác je navíc plně integrovaný do provozního systému Yeti a vytvořené kalkulace i sjednané smlouvy se automaticky ukládají do Yeti společně s generovanými dokumenty z pojišťovny a záznamem z jednání. 

Celý proces je plně on-line na principu webových služeb. V reálném čase porovnává a zpracovává nabídky jednotlivých pojišťoven a rovnou umožní sjednání pojistné smlouvy bez podpisu klienta.


Čím se Ignác liší od jiných porovnávačů pojištění?

Hlavním rozdílem je to, že Ignác neřadí nabídky pouze dle ceny pojištění, ale sám inteligentně vytvoří komplexní nabídku a doporučení pro klienta v několika variantách kvality a rozsahu pojistného krytí. 

Další unikátní vlastností Ignáce je to, že bere v úvahu nejen vstupní požadavky klienta, ale zohledňuje při tvorbě kalkulace také osobní zkušenosti daného makléře a celé sítě INSIA s jednotlivými pojišťovnami při správě pojištění a především při řešení škod jeho klientů. Automaticky vytvořenou nabídku je pak dále možné ručně upravovat v jednotlivých parametrech tak, aby makléř nastavil to nejlepší řešení pro svého klienta.


INSIA tak krátce po oslavě 25. výročí založení firmy znovu potvrzuje, že je na technologické špičce mezi zprostředkovateli a přináší svým partnerům stále nové nástroje a pomůcky pro špičkové služby klientům. Komplexní podpora nezávislých makléřů zůstává základním prvkem podnikatelské filozofie sítě INSIA.


Vaše INSIA

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn