ÚvodO INSIAAktualityINSIA a MARSH pod jednou střechou

INSIA a MARSH pod jednou střechou

16. října 2015 | Rubriky: Aktuality | INSIA & MARSH

Společnost Marsh, přední mezinárodní pojišťovací makléř a poradce v řízení rizik, změnila adresu svého sídla a v průběhu října 2015 se přestěhovala do nových kancelářských prostor v Atriu Flora na Vinohradech.

Působení obou společností v jedné budově a na jednom patře přináší INSIA a MARSH mnoho výhod a maximálně efektivní spolupráci.

INSIA a MARSH pod jednou střechou na:

Atrium Flora

Vinohradská 151

130 00  Praha 3 - VinohradyINSIA je dynamická společnost poskytující kvalitní servis a zázemí pojišťovacím a finančním zprostředkovatelům. 1600 odborníků působí v síti INSIA jako nezávislí a svobodní podnikatelé. Množství poskytovaných služeb doplňuje unikátní software YETI, speciálně vyvinutý a denně aktualizovaný pro efektivní práci pojišťovacího a finančního zprostředkovatele. Na českém trhu INSIA působí od roku 1992. Díky partnerství s největším pojišťovacím makléřem na světě, společností Marsh, je INSIA velmi silnou a stabilní společností a uznávaným partnerem finančních institucí.

Marsh, přední mezinárodní pojišťovací makléř a poradce v řízení rizik vytváří a poskytuje svým klientům moderní řešení, která jim umožňují chránit jejich budoucnost a dosahovat úspěchu. Přes 27.000 zaměstnanců Marsh nabízí své služby a zkušenosti ve více než 100 zemích světa. Marsh je součástí Marsh & McLennan Companies (NYSE: MMC), přední mezinárodní společnosti s 54,000 zaměstnanci po celém světě a ročními příjmy přesahujícími 12 miliard dolarů. Do skupiny Marsh & McLennan Companies patří dále zajistný makléř Guy Carpenter, společnost Mercer, nabízející služby v oblasti lidských zdrojů a Oliver Wyman, renomovaný představitel služeb management consultingu.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn