ÚvodO INSIAAktualityINSIA a.s. hlásí meziroční nárůst počtu členů o 60%

INSIA a.s. hlásí meziroční nárůst počtu členů o 60%

16. ledna 2012 | Rubriky: Aktuality

Síť pojišťovacích makléřů INSIA vstupuje do roku 2012 s novými členy a potvrzuje přední pozici  ve zprostředkování pojištění na českém i slovenském trhu.

Uplynulý rok byl pro makléře v síti INSIA skutečně přelomovým. INSIA uzavřela strategické partnerství s největším světovým makléřem, americkou společností Marsh, s níž společně připravují rozvoj sítě INSIA v dalších státech Evropy.

Během roku 2011 dosáhla INSIA rekordního nárůstu meziročních příjmů a podařilo se nám rovněž obhájit jako jediné z českých firem již po šesté za sebou umístění v prestižním žebříčku společnosti Deloitte, Technology FAST50CE, a to díky jedinečnému systému pro partnery YETI NG. Na konci roku 2011 měla síť INSIA celkem 1127 členů v Česku a na Slovensku.

Centrála INSIA očekává další dynamický růst celé sítě a vstup na nové trhy. V dubnu 2011 se proto přestěhovala do větších prostor v Paláci FLORA, v Praze na Vinohradech. Vizi INSIA pro rok 2012 komentoval Ing. Ivan Špirakus, generální ředitel INSIA a.s., slovy: „Úspěchy INSIA opakovaně potvrzují správnost naší jedinečné koncepce, která spolu s vlastním systémem pro makléře YETI NG a širokou podporou členů sítě, zajišťuje stabilitu společnosti. Současnou finanční krizi nepovažujeme za hrozbu, ale především za příležitost, a proto očekáváme v letošním roce další výrazný růst sítě.“

 

Principy spolupráce v síti INSIA, které jsou základem úspěchu INSIA, popisuje v otevřeném rozhovoru na webu oPojištění.cz Klára Capoušková, manažerka rozvoje sítě INSIA v České republice.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn