ÚvodO INSIAAktualityINSIA finalistou European Business Awards

INSIA finalistou European Business Awards

4. června 2012 | Rubriky: Aktuality

INSIA, největší síť pojišťovacích makléřů ve střední Evropě, postoupila do druhého kola prestižní soutěže European Business Awards a byla nominována mezi národní finalisty.

V úterý 29. května 2012 zveřejnila porota nejlepší účastníky prestižní evropské soutěže podnikatelů European Business Awards 2012/2013, kteří postupují do druhého kola.

INSIA postoupila do dalšího kola soutěže z více než patnácti tisíc nejinovativnějších evropských podnikatelských projektů a je nominována v kategorii společností expandujících na zahraniční trhy. Hlavními kritérii výběru byly růst tržeb, zisku a tržního podílu.

Postup do druhého kola soutěže komentoval Ing. Ivan Špirakus, místopředseda představenstva INSIA a.s., slovy: „Jsem velmi potěšen, že jsme byli nominováni mezi národní finalisty a můžeme reprezentovat Českou republiku v jedné z nejprestižnějších podnikatelských soutěží v Evropě. Nominace potvrzuje úspěch našeho konceptu svobodného prostředí, které nabízíme všem členům sítě INSIA nejen v ČR, ale také v zahraničí.“

Za úspěchem sítě makléřů INSIA stojí nejen koncept spojující svobodné podnikání a podporu ze strany centrály, na úspěchu se podílí také vlastní unikátní provozní systém YETI. V uplynulém měsíci nasadila INSIA novou generaci softwaru YETI zaměřeného zejména na další zjednodušení ovládání a rychlost.

Díky rychlému růstu a vlastnímu software pro správu pojištění INSIA obhájila také jako jediná z českých firem již po šesté za sebou svoji pozici v prestižním žebříčku společnosti Deloitte, Technology FAST50CE.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn