ÚvodO INSIAAktualityINSIA garantuje nejlepší podmínky u hypoték a stavebního spoření!

INSIA garantuje nejlepší podmínky u hypoték a stavebního spoření!

25. května 2010 | Rubriky: Aktuality

INSIA vyjednala u bank nejlepší podmínky a díky tomu může svým partnerům poskytnout nejvyšší provize pro hypotéky a stavební spoření. Přitom jako jediná na trhu garantuje, že každý partner, který zprostředkuje byť jen jedinou smlouvu, bude mít vždy nejvyšší možnou provizi a to bez ohledu na objem.

Zásadní změnu to představuje zejména pro malé a střední firmy, které doposud reálně nemohly dosáhnout na tak vysoké provize. „Naší velkou výhodou je jednoduchá struktura bez zbytečných mezičlánků. Tento obchodní model a zároveň unikátní technologie systému Yeti zajišťují nízké náklady a INSIA tak může poskytovat svým partnerům maximální podporu a nadstandardní podmínky,“ říká Ing. Petr Marek, předseda představenstva INSIA a.s.

INSIA potvrzuje stále silnější pozici na trhu a pro své členy představuje univerzálního partnera. Jako jediná síť totiž poskytuje svým partnerům celý rozsah produktů od životního pojištění, přes hypotéky, auta, až po rozsáhlé průmyslové komplexy.

Společnost INSIA je mezinárodní síť pojišťovacích makléřů a na trhu působí již 18. let. V současné době sdružuje více než 700 partnerů. Více informaci se dozvíte na www.UspesnyMakler.cz

V případě dalších dotazů kontaktujte, prosím, Kláru Capouškovou.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn