ÚvodO INSIAAktualityINSIA hlásí meziroční nárůst o 69 %

INSIA hlásí meziroční nárůst o 69 %

3. října 2011 | Rubriky: Aktuality

INSIA, největší pojišťovací síť makléřů ve střední a východní Evropě, pokračuje v rychlém růstu tržeb. Objem kmene pojistných smluv sítě INSIA v České republice oproti srpnu 2010 vzrostl o vynikajících 69%.

Proč je INSIA tak úspěšná? Úspěch je podpořen především jedinečným konceptem horizontálního uspořádání sítě, které nabízí ideální pracovní a obchodní podmínky. Členové sítě navíc mohou využívat veškerou administrativní podporu specializovaných oddělení centrály. To vše při zachování naprosté svobody podnikání!

Růst výnosů významně ovlivňuje dynamický rozvoj společnosti, díky němuž se ještě více zlepšila vyjednávací pozice INSIA na trhu. V současné době je v síti registrováno více než 1.000 členů s 240 kancelářemi a jejich počet každým dnem dále stoupá.


Významný vliv na meziroční nárůst zprostředkovaného pojištění má také unikátní technologická platforma - jedinečný internetový software YETI, který vyvinula INSIA speciálně pro činnost svých makléřů. Od září loňského roku využívají makléři sítě INSIA již druhou generaci systému YETI, který jim ještě více urychluje a usnadňuje práci.


Růst sítě neprobíhá pouze na území České a Slovenské republiky. V tomto roce INSIA uzavřela strategické partnerství s největším světovým makléřem Marsh a zahajuje vstup na další trhy v Evropě.


Dynamický rozvoj potvrzuje také opakované zařazení společnosti INSIA mezi 50 nejrychleji rostoucích společností v regionu střední a východní Evropy.


Více informací o síti INSIA.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn