ÚvodO INSIAAktualityINSIA jediná mezi nejrychleji rostoucími již 5 let v řadě

INSIA jediná mezi nejrychleji rostoucími již 5 let v řadě

2. prosince 2010 | Rubriky: Aktuality

V každoroční soutěži Technology FAST50CE, jejíž výsledky za rok 2009 v minulých dnech zveřejnila mezinárodní auditorská a poradenská firma Deloitte, potvrdila INSIA své postavení velmi dynamické společnosti a jako jediná z vyhodnocených českých firem obhájila umístění v prestižním žebříčku již popáté v řadě za sebou.  
 

Za posledních 5 let dosáhla INSIA celkového růstu tržeb 508 % a získala tak, díky svému unikátnímu programu pro makléře YETI, výborné 3. místo mezi nejrychleji rostoucími firmami v ČR a osmnáctou příčku v celé střední Evropě. Stejně jako v minulých letech se INSIA opět dostala do žebříčku TechnologyTOP 500 EMEA, tedy mezi 500 nejrychleji rostoucích firem v regionu Evropy a středního Východu.

„Obhajovat pozici v  TOP50 je rok od roku těžší“ komentoval výsledky ing. Petr Marek, předseda představenstva INSIA a.s., „stále se nám totiž zvyšují tržby v prvním roce hodnocení a dosahovat růstu stovek procent je mnohem jednodušší pro začínající firmu než pro INSIA s výnosy v řádu stovek milionů.  Velmi si ceníme i 27.místa v celé střední Evropě, protože Deloitte stále rozšiřuje počet zemí, kde se soutěž pořádá“ dodal Petr Marek na závěr.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn