ÚvodO INSIAAktualityINSIA mezi deseti firmami s nejlepší strategií růstu v EU

INSIA mezi deseti firmami s nejlepší strategií růstu v EU

21. ledna 2013 | Rubriky: Aktuality

Londýn, 10. 1. 2013. Porota prestižní soutěže podnikatelů European Business Awards zveřejnila nositele titulu „Ruban d’Honneur 2012/2013“. INSIA byla zvolena mezi deset nejvýznamnějších společností expandujících na zahraniční trhy, v kategorii „Strategie mezinárodního růstu“.

V uplynulých dvou měsících vybírala odborná porota, tvořená zástupci z řad top manažerů, akademických pracovníků a podnikatelů, mezi národními šampióny z 28 zemí Evropy ty nejlepší v jednotlivých soutěžních kategoriích. V každé z 10 kategorií vybrala porota 10 finalistů, a ocenila je čestným titulem „Ruban d'Honneur“.

Ivan Špirakus, místopředseda představenstva INSIA a.s. a zakladatel sítě INSIA, komentuje tento úspěch: „V pořadí již druhé ocenění v prestižní evropské soutěži European Business Awards vnímáme jako odraz úspěchu našeho jedinečného modelu svobodné sítě pojišťovacích makléřů nejen v České republice, ale v rámci celého evropského kontinentu. Naši radost zvyšuje fakt, že jsme byli vybráni z důvodů, jako jsou naše obchodní úspěchy, strategie, dynamický rozvoj, obchodní zaměření a etické normy.“

INSIA se tímto krokem stala jednou ze sta nejvýznamnějších společností v Evropě. V kategorii společností se strategií expanze na zahraniční trhy jsou kritérii pro vítězství růst tržeb, zisku a nárůst tržního podílu.

Finále prestižní evropské soutěže proběhne v únoru 2013  formou osobních prezentací před odbornou porotou v Düsseldorfu, v Německu. V každé z 10 kategorií pak bude zvolena vítězná firma , Celkové výsledky soutěže  budou zveřejněny na gala večeru v dubnu 2013 společně s předáním titulu Ruban d’Honneur všem finalistům.

INSIA oslavila na konci roku 2012 již 20. výročí od založení a k narozeninám si darovala nemalé úspěchy. Ve stejné soutěži již získala titul Národního šampiona, který byl vyhlášen poprvé a na jehož udělení se podílela široká veřejnost. Za dynamický růst a vývoj vlastního online softwaru pro práci makléřů YETI se INSIA již po sedmé v řadě umístila v prestižním žebříčku auditorské společnosti Deloitte mezi 50 nejrychleji rostoucími společnostmi. A expanzi potvrdilo otevření dalších 3 zastoupení v EU, v Polsku, Maďarsku a Itálii.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn