ÚvodO INSIAAktualityINSIA nasadila nejmodernější generaci provozního systému

INSIA nasadila nejmodernější generaci provozního systému

14. května 2012 | Rubriky: Aktuality

INSIA, největší síť pojišťovacích makléřů ve střední a východní Evropě, nasadila další generaci provozního systému YETI zaměřenou zejména na další zjednodušení ovládání a rychlost.

Provozní systém YETI se stal základem úspěšné mezinárodní sítě pojišťovacích makléřů INSIA a je prvním systémem v oboru, který spojuje vše, co pojišťovací a hypoteční makléři ke své práci potřebují do jednoho uceleného prostředí.

Nejnovější generace YETI představuje nejvyšší možnou míru ergonomie a rychlosti, která je v současné době technologicky dostupná. Systém se také sám dynamicky přizpůsobuje rozvržení ovládacích prvků podle zařízení, které právě používáte. Ať již sedíte u počítače, tabletu nebo máte v ruce telefon, vždy je pro vás připraven v ideální podobě.

„V INSIA  věříme, že obchodníci mají být především obchodníky a technické prostředky mají sloužit obchodu a podporovat jej. Hlavním úkolem systému YETI je proto tedy usnadnění a urychlení jejich práce.“ uvedl Tomáš Brablec, ředitel IT oddělení.

Jedinečnost systému YETI dokazuje i skutečnost, že společnost INSIA byla díky tomuto systému již po šesté za sebou oceněna renomovanou auditorskou společností Deloitte, mezi nejrychleji rostoucími společnostmi ve střední Evropě.

Na vývoji unikátního systému YETI spolupracuje INSIA se společností Kyberie, která je výhradním dodavatelem systému YETI po dlouhou řadu let.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn