ÚvodO INSIAAktualityINSIA nezadržitelně roste, nyní o 37 %

INSIA nezadržitelně roste, nyní o 37 %

17. září 2012 | Rubriky: Aktuality

INSIA, největší síť pojišťovacích a hypotečních makléřů ve střední a východní Evropě, výrazně upevňuje svoji pozici na trhu. Podle účetní závěrky za první pololetí roku 2012 hlásí meziroční růst příjmů z provizí o 37 % ve srovnání se stejným obdobím roku 2011.

Dlouhodobý růst sítě INSIA potvrzuje správnost konceptu sítě INSIA, který garantuje svobodné prostředí a zároveň zajišťuje všem členům sítě ideální obchodní podmínky. Makléři, patřící do sítě INSIA, se mohou na 100 % věnovat obchodu, administrativu a potřebné zázemí za ně obstarává centrála sítě.

INSIA přitom roste nejenom v oblasti pojišťovnictví. Za pouhé dva roky od zavedení podpory hypoték se INSIA stala významným hráčem i v tomto oboru, s ročním objemem produkce bezmála 2mld Kč.

Dynamický rozvoj sítě podporuje také vlastní provozní systém YETI, který spojuje do jednoho uceleného prostředí vše, co pojišťovací a hypoteční makléři potřebují ke své práci
 
Počet členů sítě každým dnem roste i díky tomu, že INSIA nabízí šanci i makléřům v menších městech. Do konce letošního roku otevírají noví členové pobočky v řadě měst, ve kterých dosud INSIA neměla zastoupení.

INSIA je nominována mezi národní finalisty v soutěži European Business Awards a bojuje o vítězství v kategorii společností expandujících na zahraniční trhy.

 

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn