ÚvodO INSIAAktualityINSIA obsadila vynikající 5. místo mezi českými firmami v EMEA

INSIA obsadila vynikající 5. místo mezi českými firmami v EMEA

26. ledna 2009 | Rubriky: Aktuality

INSIA obsadila vynikající 5. místo mezi českými firmami v EMEA

V mezinárodní soutěži vyhlášené renomovanou auditorskou společností Deloitte se INSIA spolu s dalšími 5 společnostmi z České republiky probojovala do žebříčku 500 nejrychleji rostoucích technologických firem.

Žebříček Technology Fast 500 EMEA patří mezi další aktivity společnosti Deloitte a má sledovat technologický vývoj společností v oblati Evropy, Afriky a blízkého Východu.

Ve velké konkurenci INSIA zaujala jako jediná makléřská firma z České republiky vynikající 336. místo s růstem příjmů 513,96%.

Podmínkou pro zařazení společností do této soutěže jsou provozní příjmy společnosti ve výši minimálně 50 tisíc EUR za rok 2003 a minimálně 800 tisíc EUR za rok 2006.

INSIA tímto úspěchem potvrdila svou pozici lídra na poli informačních technologií v pojišťovnictví a patří k průkopníkům v tomto oboru. Žádná jiná makléřská společnost v ČR nemá takto sofistikovaný systém, který při každodenní činnosti usnadňuje práci makléřům.

Na vývoji softwaru YETI spolupracuje INSIA již řadu let se společností Kyberie s.r.o. Programátoři nyní pracují na nové generaci YETI NG, která svým uživatelům přinese dosud nevídané možnosti při zachování naprosto jednoduchého a přirozeného ovládání.

Unikátní on-line systém YETI umožňuje makléřům, aby se plně věnovali rozvoji své společnosti a novým obchodům. Maximální efektivita a špičkové podmínky se projevují v neustálém růstu obchodu našich členů i celé sítě INSIA.

(Zdroj: Deloitte)

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn