ÚvodO INSIAAktualityINSIA opět na stupních vítězů

INSIA opět na stupních vítězů

22. května 2015 | Rubriky: Aktuality

Jubilejní 15. ročník prestižní ankety Pojišťovna roku 2014, jejíž součástí je i hodnocení kvality makléřů, přinesl  INSIA znovu úspěch. V kategorii Pojišťovací makléř roku 2014 jsme stanuli, stejně jako v minulých letech, na stupních vítězů!

Anketa hodnotí kvalitu poskytovaných služeb a profesní zkušenosti pojišťoven a pojišťovacích makléřů. Hodnocení vychází z konkrétní znalosti nabízených produktů a profesních zkušeností se službami ze strany makléřů a pojišťoven. To je důvod proč se tato anketa stala postupem let velmi prestižní na českém pojistném trhu.

Hlasování organizované Asociací českých pojišťovacích makléřů společně s Českou asociací pojišťoven probíhalo v období od 1. dubna do 7. května 2015. Letošní slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo 21. května 2015 na galavečeru v reprezentativních prostorách Slovanského domu v Praze.


 Výkonná ředitelka INSIA, Mgr. Petra Fenclová k úspěchu INSIA prozrazuje: „Jsem velmi pyšná, že INSIA se opět umístila na stupních vítězů v nejvýznamnější anketě na českém pojistném trhu. Je to pro nás nemalý úspěch, kterého jsme dosáhli díky naší usilovné práci, inovacím, zvyšování efektivity obchodníků a poskytování lepšího servisu našim klientům.“

INSIA přidala toto ocenění k dalším trofejím, které získala v prestižních evropských podnikatelských soutěžích.
 

INSIA je dynamická společnost poskytující kvalitní servis a zázemí pojišťovacím a finančním zprostředkovatelům. 1600 odborníků působí v síti INSIA jako nezávislí a svobodní podnikatelé. Množství poskytovaných služeb doplňuje unikátní software YETI, speciálně vyvinutý a denně aktualizovaný pro efektivní práci pojišťovacího a finančního zprostředkovatele. Na českém trhu INSIA působí od roku 1992. Díky partnerství s největším pojišťovacím makléřem na světě, společností Marsh, je INSIA velmi silnou a stabilní společností a uznávaným partnerem finančních institucí.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn