ÚvodO INSIAAktualityINSIA opět posiluje, novou společností v síti je PRIMA FINANCE s.r.o.

INSIA opět posiluje, novou společností v síti je PRIMA FINANCE s.r.o.

22. června 2009 | Rubriky: Aktuality

Makléřská pojišťovací společnost INSIA se rozšiřuje o dalšího člena PRIMA FINANCE s.r.o působící v Olomouckém kraji.

Jednatelem PRIMA FINANCE s.r.o. je Ing. Vlastimil Kopečný, který pracuje v oblasti pojišťovnictví, již od roku 2002. Své bohaté zkušenosti získal převážně v Pojišťovně České spořitelny a Kooperativa pojišťovně, kde působil jako vedoucí obchodní skupiny.

V rámci sítě INSIA chce společnost PRIMA FINANCE s.r.o. nabízet a poskytovat klientům komplexní servis v oblasti pojistných produktů se zaměřením na pojištění majetku, pojištění vozidel a životní pojištění. Další významnou činností společnosti PRIMA FINANCE s.r.o. jsou kompletní služby v oblasti hypotečních úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření.

Koordinátorka obchodní sítě, Klára Capoušková, k dynamickému rozvoji INSIA dodává:“Velký zájem o členství v INSIA svědčí o výborné strategii a neustálém zkvalitňování služeb na kterém všichni v INSIA soustavně pracujeme.“

 

Kontaktní údaje společnosti PRIMA FINANCE s.r.o.:
Fischerova 7
779 00 Olomouc
Tel.: +420 777 111 599
Email: olomouc@insia.com

 

Síť INSIA je nejrychleji rostoucím makléřem ve středoevropském regionu. Jejími členy jsou stovky odborníků z Čech, Slovenska a Rakouska. Díky vlastní on-line technologii YETI mají členové INSIA dokonalý přehled o své společnosti, včetně veškeré komunikace a všech finančních toků.

 

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn