ÚvodO INSIAAktualityINSIA oslavila 20 let výjimečně úspěšným rokem

INSIA oslavila 20 let výjimečně úspěšným rokem

26. listopadu 2012 | Rubriky: Aktuality

INSIA, největší síť pojišťovacích a hypotečních makléřů ve střední a východní Evropě, v listopadu oslavuje 20tileté výročí od založení.

Společnost INSIA vznikla 2. 11. 1992 a dvacáté narozeniny slaví společnost v jednom z nejúspěšnějších roků svého působení.

V roce 2012 vstoupila ve spolupráci se strategickým partnerem, největší makléřskou společností na světě Marsh, i na další evropské trhy. Jako evropská společnost INSIA Europe má od letošního srpna pobočky v hlavních městech Polska a Maďarska a otevření dalších kanceláří plánuje na nejbližší dny v Rumunsku a Itálii.

Mezi další úspěchy INSIA v tomto roce patří ocenění renomovaným auditorem Deloitte, kdy se INSIA jako jediná česká firma umístila mezi nejrychleji rostoucími společnostmi již 7 let v řadě za sebou s růstem 357 % za posledních 5 let.

V Londýně byla odbornou porotou prestižní soutěže European Business Awards INSIA udělen titul „Národní šampion“ po boku firem jako Plzeňský Prazdroj a.s. či Škoda Auto a.s.

Ivan Špirakus, generální ředitel společnosti, významné jubileum komentuje slovy: „Naším největším oceněním a potvrzením prestiže naší společnosti je rostoucí zájem makléřů o členství v síti, růst výnosů a dynamický rozvoj sítě napříč kontinentální Evropou.

Petr Marek dodává: „Těší nás samozřejmě i fakt, že po 20tiletém působení na trhu jsme se stali největší sítí makléřů s bezmála 1300 aktivních členů sítě a s ročním objemem výnosů z provizí přesahujícím 500 mil Kč."

Dvacáté výročí INSIA oslavovali členové sítě již v polovině října na výroční odborné konferenci INSIAFEST 2012. Obchodní partneři a zaměstnanci se se zástupci INSIA setkali den před dvacátými narozeninami, dne 1. 11. 2012, ve Švandově divadle.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn