ÚvodO INSIAAktualityINSIA pokračuje v rychlém růstu, aktuálně o 63%

INSIA pokračuje v rychlém růstu, aktuálně o 63%

16. dubna 2012 | Rubriky: Aktuality

INSIA, největší síť pojišťovacích makléřů ve střední a východní Evropě, pokračuje v dynamickém růstu. Podle auditované účetní závěrky dosáhla INSIA v roce 2011 výnosů z provizí 477 mil. Kč.

Po započtení mimořádných výnosů v souvislosti s přechodem na US GAAP dosáhla INSIA výnosů 536 mil. Kč, což znamená oproti roku 2010 rekordní nárůst výnosů z provizí o 63 %.

Ing. Jana Gromanová, finanční ředitelka INSIA a.s., komentuje výsledky slovy: „I přesto, že v roce 2011 pokračoval nepříznivý vývoj na českém pojistném trhu, INSIA vykázala další rekordní výsledky,
a to nejen u dosažených tržeb, ale také z hlediska nárůstu počtu členů sítě.“

Úspěch sítě INSIA a také zájem ze stran nových partnerů spočívá v jedinečném konceptu svobodného prostředí. Vizí majitelů a zakladatelů sítě INSIA je vytvořit ideální podmínky pro obchodníky v pojišťovnictví a zároveň jim nechat svobodu podnikání. Všichni partneři INSIA zůstávají po vstupu svobodní a zcela nezávislí. Díky servisu specializovaných oddělení centrály mají členové sítě INSIA volné ruce a mohou tak více pečovat o své klienty.

Významný podíl na úspěchu INSIA má také jedinečný systém YETI, který INSIA vyvinula speciálně pro potřeby pojišťovacích makléřů. YETI je navržen jako přehledné prostředí a jeho hlavním úkolem je usnadnění a urychlení práce makléře.

INSIA v roce 2012 oslaví 20 let působení na českém pojistném trhu a začátek dalšího desetiletí je ve znamení jejího vstupu na evropský pojistný trh.  

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn