ÚvodO INSIAAktualityINSIA představuje 1.000cího člena

INSIA představuje 1.000cího člena

18. října 2011 | Rubriky: Aktuality

INSIA představuje svého 1.000cího člena, který vstoupil do sítě v srpnu letošního roku. Stejně jako další noví členové sítě se ujistil o správnosti vstupu do prostředí, ve kterém makléři zůstávají samostatným a právně nezávislým subjektem.

Vstupem do sítě INSIA získávají členové pozici silného makléře u klienta a potřebné výhodnější postavení v konkurenčním boji. Centrála INSIA poskytuje členům sítě širokou podporu v jejich působení, ti se tak nemusejí zabývat administrativou a vyjednáváním s finančními institucemi a mají volné ruce pro péči o klienty.

Práci makléřů v síti INSIA dále usnadňuje výjimečný software YETI, vyvinutý speciálně pro práci makléře. YETI je internetová kancelář s intuitivním ovládáním, ve kterém mají makléři k dispozici všechny potřebné funkce a informace. Systém je centrálou INSIA neustále zdokonalován a zjednodušován tak, aby zefektivnil a především zjednodušil práci všech členů sítě.

Své důvody pro vstup do sítě shrnul pan Vladimír Štěpán, oficiální 1.000. člen sítě INSIA slovy: „Na počátku jsem oslovil několik makléřských společností a pro vstup do sítě INSIA mě přesvědčila jedinečná nabídka kompletního servisu, který mi INSIA nabídla. Díky vstupu do sítě jsem získal velmi zajímavé finanční podmínky, na které bych sám těžko dosáhl. Rozhodnutí vstoupit do sítě dále ovlivnila široká podpora ze strany centrály v podobě jedinečného softwaru YETI. Tento systém výrazně usnadňuje práci a administrativu. Velmi si také cením vzájemné spolupráce uvnitř sítě a sdílení know-how. A k tomu všemu zůstávám naprosto svobodný!“

INSIA slavila v letošním roce nejen úspěch v překročení hranice tisíce členů, ale na jaře také uzavřela strategické partnerství s největším makléřem na světě, s americkou společností Marsh. INSIA s Marsh nyní společně rozvíjejí síť INSIA napříč Evropou.

Růst sítě INSIA podpořila také změna prostor centrály. Centrála INSIA se přestěhovala do větších a reprezentativnějších prostor v Paláci Flóra v Praze na Vinohradech a připravila se tak na další dynamický růst.

Principy spolupráce v síti INSIA popisuje v otevřeném rozhovoru na webu oPojištění.cz  Klára Capoušková, manažerka rozvoje sítě INSIA v České republice.

Více informací o síti INSIA.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn