ÚvodO INSIAAktualityINSIA převzala v Istanbulu ocenění EBA Ruban d’Honneur

INSIA převzala v Istanbulu ocenění EBA Ruban d’Honneur

11. června 2013 | Rubriky: Aktuality

Istanbul, 6. 6. 2013. Na slavnostním galavečeru proběhlo oficiální vyhlášení vítězů prestižní soutěže European Business Awards a předání titulů „Ruban d’Honneur 2012/2013“.

INSIA získala v lednu 2013 ocenění „Ruban d’Honneur 2012/2013“ a je jednou z deseti nejvýznamnějších společností expandujících na zahraniční trhy, v kategorii „Strategie mezinárodního růstu“.
Titul „Ruban d’Honneur 2012/2013“ převzal na slavnostním galavečeru v Istanbulu Ivan Špirakus, generální ředitel a zakladatel INSIA, a tento úspěch komentoval slovy: „Ocenění v jedné z nejprestižnějších podnikatelských soutěží v Evropě je pro nás velmi důležité a skutečně si ho vážíme. Znamená pro nás další potvrzení úspěšně nastaveného modelu svobodné sítě pojišťovacích makléřů nejen v České republice, ale v rámci celého evropského kontinentu. Velmi nás těší skutečnost, že INSIA je nyní oficiálně jednou z nejvýznamnějších společností v Evropě.“
 
INSIA oslavila na konci roku 2012 již 20. výročí od založení a k narozeninám si darovala nemalé úspěchy. Ve stejné soutěži již získala titul Národního šampiona, který byl vyhlášen poprvé a na jehož udělení se podílela široká veřejnost. Za dynamický růst a vývoj vlastního online softwaru pro práci makléřů YETI se INSIA již po sedmé v řadě umístila v prestižním žebříčku auditorské společnosti Deloitte mezi 50 nejrychleji rostoucími společnostmi. A expanzi potvrdilo otevření dalších 4 zastoupení v EU, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Itálii.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn