ÚvodO INSIAAktualityINSIA se již po druhé podílí na semináři „od Agenta k Podnikateli“

INSIA se již po druhé podílí na semináři „od Agenta k Podnikateli“

27. února 2012 | Rubriky: Aktuality

Server oPojištění.cz pořádá ve spolupráci s INSIA odborný seminář s názvem „Od Agenta k Podnikateli“, a to pro velký úspěch již po druhé. Přednášet bude Ing. Ivan Špirakus, spolumajitel společnosti INSIA a dlouholetý člen prezidia AČPM.

Server oPojištění.cz pořádá v letošním roce již podruhé seminář „Od Agenta k Podnikateli“, zaměřený na budování makléřské firmy. Účast ocení každý, kdo je pevně rozhodnutý být dlouhodobě úspěšným podnikatelem ve službách, konkrétně ve zprostředkování pojištění. Termín druhého termínu semináře je 26. 3. 2012.

O své 20leté zkušenosti a podnikatelskou filozofii se s účastníky podělí Ing. Ivan Špirakus, spolumajitel INSIA, největší sítě pojišťovacích makléřů ve střední Evropě a dlouholetý člen prezidia AČPM.

Pro síť INSIA byl loňský rok rokem úspěšným. Jako jediná z českých firem obhájila již po šesté za sebou svoji pozici v prestižním žebříčku společnosti Deloitte, Technology FAST50CE, dosáhla rekordního nárůstu meziročních příjmů a vstoupila do strategického partnerství s americkou firmou Marsh, největším pojišťovacím makléřem na světě a nyní společně rozvíjejí síť INSIA v Evropě.

Více informací o semináři najdete na serveru oPojištění.cz

 

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn