ÚvodO INSIAAktualityINSIA se koupí IT firmy Kyberie stala technologickou jedničkou mezi makléři

INSIA se koupí IT firmy Kyberie stala technologickou jedničkou mezi makléři

3. prosince 2012 | Rubriky: Aktuality

Americká společnost Marsh navýšila svoji investici v INSIA z 15 % na 30 %. Následně INSIA získala 100% podíl ve firmě Kyberie, jejíž tým vyvíjí již od roku 2000 výhradně pro INSIA on-line software pro práci makléřů YETI. INSIA se tak stává jedinečným technologickým centrem mezinárodní sítě makléřů.

Právě tým vývojářů, který působí ve společnosti Kyberie, vyvíjí již od roku 2000 pro INSIA na zakázku online systém YETI, jedinečný software, který je páteří mezinárodní sítě makléřů.

Šéf vývoje a zakladatel společnosti Kyberie s.r.o., Jiří Hradil, komentuje převzetí slovy: „INSIA se díky tomuto kroku stává vlastníkem vývojové platformy, vyspělého databázového a cloudového řešení".

Petr Marek, předseda představenstva INSIA dopnil: „Kyberie s námi dlouhodobě spolupracuje na vývoji systému YETI. Její spojení s INSIA mě velmi těší, protože je dalším krokem k tomu, aby se INSIA stala technologickou jedničkou mezi pojišťovacími makléři".

YETI je nedílnou součástí filozofie INSIA založené na jedinečném konceptu svobody pro členy sítě, systému dalšího odborného vzdělávání a výměně zkušeností. V průběhu 4. ročníku odborné konference INSIAFEST se členové sítě velmi zajímali o budoucí vývoj systému YETI a také další technologické nástroje na podporu jejich podnikání, které INSIA vyvíjí.

V letošním roce INSIA ve spolupráci se strategickým partnerem Marsh založila pobočky v Polsku a Maďarsku a v nejbližších dnech vstoupí i na další zahraniční trhy. „Systém YETI je klíčovým prvkem sítě INSIA, proto mě velmi těší aktuální připojení společnosti Kyberie. INSIA tak získává ještě lepší pozici pro mezinárodní expanzi. Zvýšení podílu Marsh v INSIA jasně odráží náš závazek podporovat obchodní model INSIA v Evropě“, řekl Richard Radford, generální ředitel Marsh CEE & CIS a člen dozorčí rady INSIA.

O INSIA

INSIA je největší síť pojišťovacích makléřů a agentů ve střední a východní Evropě. Poskytuje pojistné produkty firemním i soukromým klientům z široké nabídky pojišťoven, a to již od roku 1992. Síť INSIA má bezmála 1300 členů s 250 kancelářemi a úspěšně působí v České republice a na Slovensku. INSIA funguje na unikátní softwarové platformě YETI. V posledních 7 letech v řadě byla INSIA díky rychlému růstu vyhlášena jednou z 50 nejrychleji rostoucích společností ve střední a východní Evropě (Deloitte Technology Fast 50). V roce 2012 byla oceněna titulem národního šampiona v prestižní soutěži European Business Awards.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn