ÚvodO INSIAAktualityINSIA se podílí na semináři „Od Agenta k Podnikateli“

INSIA se podílí na semináři „Od Agenta k Podnikateli“  

10. ledna 2012 | Rubriky: Aktuality

Server oPojištění.cz pořádá ve spolupráci s INSIA odborný seminář s názvem „Od Agenta k Podnikateli“. Přednášet bude Ing. Ivan Špirakus, spolumajitel společnosti INSIA a dlouholetý člen prezidia AČPM.

Server oPojištění.cz pořádá dne 25. 1. 2012 seminář „Od Agenta k Podnikateli“, který je zaměřený na budování makléřské firmy. Účast ocení každý, kdo je pevně rozhodnutý být dlouhodobě úspěšným podnikatelem ve službách, konkrétně ve zprostředkování pojištění.

O své 20leté zkušenosti a podnikatelskou filozofii se s účastníky podělí Ing. Ivan Špirakus, spolumajitel INSIA, největší sítě pojišťovacích makléřů ve střední Evropě a dlouholetý člen prezidia AČPM.

INSIA dosáhla v loňském roce řadu úspěchů, opět potvrdila své postavení dynamické společnosti a jako jediná z českých firem obhájila již po šesté za sebou svoji pozici v prestižním žebříčku společnosti Deloitte, Technology FAST50CE. V roce 2011 dosáhla také rekordního nárůstu meziročních příjmů a vstoupila do strategického partnerství s americkou firmou Marsh, největším pojišťovacím makléřem na světě a nyní společně rozvíjejí síť INSIA v Evropě.

Více informací o semináři najdete na serveru oPojištění.cz.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn