ÚvodO INSIAAktualityINSIA si drží pozici v soutěži Pojišťovací makléř roku

INSIA si drží pozici v soutěži Pojišťovací makléř roku

23. května 2014 | Rubriky: Aktuality

V úterý 20. května 2014 byly vyhlášeny výsledky 14. ročníku prestižní ankety Pojišťovna roku 2013. Součástí ankety byla i letos kategorie Pojišťovací makléř roku.

V rámci ankety Pojišťovna roku hodnotí tradičně pojišťovací makléři jednotlivé pojišťovny podle kvality poskytovaných služeb.

Zároveň probíhalo, již třetím rokem, i odborné hodnocení opačným směrem, tedy pojišťovny hodnotily kvalitu makléřů. Letos probíhal výběr pěti nejlepších makléřů podle nových kritérií tak, aby bylo možné vyhodnotit i konkrétní pořadí. INSIA obhájila pozici v TOP 5, umístila se na vynikajícím 2. místě a přidala tak toto ocenění k dalším trofejím, které získala v prestižních evropských podnikatelských soutěžích.

Hlasování organizované Asociací českých pojišťovacích makléřů společně s Českou asociací pojišťoven probíhalo v období od 1. dubna do 10. května 2014. Výsledky byly prezentovány dne 20. května 2014 na tiskové konferenci a slavnostně vyhlášeny na galavečeru ve Velkém sálu Slovanského domu v Praze.

Tento úspěch komentoval generální ředitel INSIA a.s., a zakladatel sítě INSIA, Ivan Špirakus, slovy: „Umístění mezi 5 pojišťovacími makléři roku 2013 je pro nás velmi významným oceněním. Potvrzuje to vysokou odbornou úroveň INSIA a kvalitní spolupráci s obchodními partnery. Toto ohodnocení ze strany pojistitelů je také důkazem profesionality členů sítě INSIA a vysoké úrovně poskytovaných služeb.“

Úspěch sítě INSIA spočívá v jedinečném konceptu svobodného prostředí. Díky servisu specializovaných oddělení centrály mají členové sítě INSIA volné ruce a mohou tak plně rozvíjet své obchody a pečovat o klienty. Podmínky a zázemí pro úspěšné podnikání členů sítě jsou pro INSIA klíčové. Součástí standardní výbavy makléře se v nedávné době stala první 100% online kalkulačka na trhu pro srovnání autopojištění. Dalším významným usnadněním práce makléřů INSIA je nově spuštěná aplikace YETI pro mobilní telefony.

 

INSIA tímto rovněž potvrzuje pozici technologického leadera na trhu. Díky mnohaletému vývoji systému YETI, kterému se vývojáři věnují, se INSIA již 8. rokem umístila v žebříčku nejrychleji rostoucích technologických firem střední a jihovýchodní Evropy Deloitte Technology Fast 50.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn