ÚvodO INSIAAktualityINSIA strategickým partnerem ING pro malé a střední makléře

INSIA strategickým partnerem ING pro malé a střední makléře

20. května 2010 | Rubriky: Aktuality

Minulý týden oznámila ING životní pojišťovna novou strategii spolupráce s makléřskými společnostmi. V souladu se zvyšováním efektivity a změnou podmínek na trhu, se ING rozhodla, že nebude nadále přímo spolupracovat s většinou svých současných externích partnerů.

Minulý týden oznámila ING životní pojišťovna novou strategii spolupráce s makléřskými společnostmi. V souladu se zvyšováním efektivity a změnou podmínek na trhu, se ING rozhodla, že nebude nadále přímo spolupracovat s většinou svých současných externích partnerů.

Malá či střední firma bude moci nadále s ING spolupracovat výhradně prostřednictvím strategického partnera. Jeho úlohou je výrazně zvýšit efektivitu distribučního modelu, což umožní ING snížit provozní náklady, vytvořit výhodnější produkty pro klienty a zároveň poskytnout atraktivní podmínky pro firmy v síti INSIA.   

 „Skutečnost, že si ING vybrala jako aliančního partnera makléřskou síť INSIA, jednoznačně potvrzuje úspěch našeho obchodního modelu. Spolupráce nezávislých společností v jednoduché organizační struktuře a využívání efektivního centra sdílených služeb je cestou, kterou se bude distribuce pojištění ubírat v budoucnu“ říká Ing. Petr Marek, předseda představenstva společnosti INSIA.

Stále větší počet makléřských firem využívá výhod vzájemné spolupráce v síti INSIA a i díky tomu byla  INSIA oceněna společností Deloitte jako nejrychleji rostoucí společnost v ČR v roce 2009. Růst INSIA je založen na jednoduchých pravidlech spolupráce a využití nejmodernější technologie, která zajišťuje náskok, který má INSIA před ostatními firmami na trhu. Vývoj provozního systému YETI probíhá nepřetržitě již více než 10 let a v letošním roce se připravuje spuštění nové verze.

Alianční spolupráce se společností  INSIA nám umožní dlouhodobě poskytovat malým a středním makléřům kvalitnější a efektivnější podporu. Touto organizační změnou jsme ukončili systematickou přípravu celé makléřské distribuce na brzké uvedení inovativního produktu investičního životního pojištění od ING na trh,“ komentuje situaci Jan Šíbal, ředitel makléřské distribuce ING.

Pro současné partnery ING má INSIA skutečně zajímavé podmínky. Jako jediný alianční partner ING má totiž velmi silnou pozici na trhu jak v občanském pojištění, tak v pojištění průmyslu a podnikatelů a díky tomu může svým členským firmám zajistit kvalitní podporu v celé šíři jejich pojišťovacích služeb.

Více o INSIA naleznete na www.UspesnyMakler.cz

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn