ÚvodO INSIAAktualityINSIA uvítala jaro v nových kancelářích

INSIA uvítala jaro v nových kancelářích

21. března 2011 | Rubriky: Aktuality

První jarní den letošního roku,  21. března 2011, zahájila centrála sítě INSIA v kancelářích  Paláce Flóra v Praze na Vinohradech, které zaměstnancům i členům sítě INSIA poskytnou kvalitní zázemí a umožní další posílení naší pozice na trhu.

Rychlý rozvoj  INSIA, největší sítě pojišťovacích makléřů v České republice a na Slovensku, je spojen i s nárůstem počtu pracovníků centrály INSIA. Dosavadní prostory v Římské ulici již nevyhovovaly náročným požadavkům, a proto jsme se rozhodli přestěhovat do větších kanceláří s lepšími možnostmi parkování.

 

Nová adresa centrály sítě INSIA je:
INSIA a.s.
Vinohradská 151,
130 00 Praha 3

Reprezentativní prostory s výbornou dopravní dostupností (stanice Metra A „Flora“ je přímo v budově) a bezproblémovým parkováním v obchodním centru, poskytnou členům sítě INSIA dostatek jednacích prostor pro setkání s klienty i obchodními partnery z pojišťoven a dalších finančních institucí.


V nových kancelářích bude INSIA připravena na budoucí, stejně dynamický růst, za který byla již pětkrát po sobě oceněna v soutěži Deloitte Technology FAST50CEE, jako jedna z 50 nejrychleji rostoucích společností ve střední Evropě.  

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn