ÚvodO INSIAAktualityINSIA v prezídiu SASP

INSIA v prezídiu SASP

5. srpna 2009 | Rubriky: Aktuality

Ing. Vladimír Matuščin, jednatel společnosti Insia Delman s.r.o. se stal členem prezídia Slovenskej asociácie sprostredkovateľov v poistovníctve.

BESsBESsBESsBESs

Na valném shromáždění Slovenskej asociácie sprostredkovateľov v poistovníctve (SASP) byl dne 10.6.2009 zvolen prezídiem nový člen, Ing. Vladimír Matuščin ze společnosti Insia Delman s.r.o.

Vladimír Matuščin bude spolu s ostatními členy prezídia rozhodovat o dalším rozvoji a plánu činností SASP.

Ing. Vladimír Matuščin byl prvním členem INSIA na Slovensku, kdy se ještě jako jednatel společnosti Delman Brokers s.r.o. (nyní Insia Delman s.r.o.) zapojil do tohoto mezinárodního projektu.

Již od počátku se Vladimír Matuščin aktivně podílel na rozvoji sítě INSIA na Slovensku a kromě vedení vlastní makléřské společnosti je také hlavním koordinátorem pro slovenský trh. Díky svým bohatým zkušenostem z činnosti pojišťovacího makléře zastřešuje Ing. Matuščin pro slovenský trh také jednání s pojišťovnami a obchodními partnery.

Ke svému téměř 5-letému působení v INSIA Ing. Matuščin dodává: „Členství v INSIA poskytlo mé společnosti obrovské možnosti dalšího rozvoje. Jako jedni z členů INSIA můžeme využívat veškeré výhody, které nám členství nabízí, ale zejména máme o mnoho silnější vyjednávací pozici u pojišťoven a tím pádem i vyšší provize a růst obchodů. Jako hlavní koordinátor pro Slovenskou republiku můžu konstatovat, že za posledních téměř pět let jsme ušli velký kus cesty a nyní patří INSIA k největším makléřům na Slovensku a v ČR. O vynikajících výsledcích naší práce svědčí například každoroční umístění INSIA mezi 50 technologicky nejrychleji rostoucími společnostmi ve Střední Evropě.“

Slovenská asociácia sprostredkovateľov v poisťovníctve sdružuje nejvýznamnější makléře a agenty, kteří přispívají k rozvoji slovenského pojišťovacího trhu.

Stejně jako na Slovensku se i v České republice INSIA aktivně podílí na činnosti Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM). Ing. Ivan Špirakus, generální ředitel INSIA a.s. působí již několik let na pozici místopředsedy AČPM a aktivně se podílí na rozvoji pojistného trhu v ČR.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn