ÚvodO INSIAAktualityINSIA vyhlášena TOP 5 pojišťovacím makléřem roku 2012

INSIA vyhlášena TOP 5 pojišťovacím makléřem roku 2012

23. května 2013 | Rubriky: Aktuality

Ve středu 22. května 2013 byly vyhlášeny výsledky 13. ročníku prestižní ankety Pojišťovna roku 2012, jejíž součástí letos byla i kategorie TOP 5 pojišťovací makléř roku 2012.

V rámci ankety hodnotí tradičně pojišťovací makléři jednotlivé pojišťovny podle kvality poskytovaných služeb. V letošním roce zároveň probíhalo i odborné hodnocení opačným směrem, tedy pojišťovny hodnotily kvalitu makléřů.

Hlasování organizované Asociací českých pojišťovacích makléřů společně s Českou asociací pojišťoven probíhalo v období od 4. dubna do 10. května 2013. Výsledky byly prezentovány dne 22. května 2013 v Kongresovém centru České národní banky na tiskové konferenci a pak slavnostně vyhlášeny na galavečeru.

INSIA byla zástupci pojišťoven zvolena  TOP 5 pojišťovacím makléřem roku 2012 a přidala tak toto ocenění k dalším trofejím, které získala v poslední době v prestižních evropských podnikatelských soutěžích.

Tento úspěch komentoval místopředseda představenstva INSIA a.s. a zakladatel sítě INSIA, Ivan Špirakus, slovy: „Umístění mezi 5 nejlépe hodnocenými makléři ze strany pojišťoven nás velmi těší, potvrzuje to odbornou úroveň INSIA i kvalitní dlouholetou spolupráci s našimi obchodními partnery. V konečném důsledku je to i důkaz profesionality členů sítě INSIA a vysoké úrovně služeb, které poskytujeme našim klientům.“

Úspěch sítě INSIA spočívá v jedinečném konceptu svobodného prostředí, kde díky servisu specializovaných oddělení centrály mají členové sítě INSIA volné ruce a mohou tak plně rozvíjet své obchody a pečovat o  klienty.  Na základě auditovaných účetních výsledků INSIA a výsledků strategického partnera Marsh za rok 2012 byla potvrzena pozice skupiny Marsh/INSIA jako největšího makléře na českém trhu.

 

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn