ÚvodO INSIAAktualityINSIA zajistila pojištění vozidla nejvyššího Čecha zdarma

INSIA zajistila pojištění vozidla nejvyššího Čecha zdarma

20. února 2008 | Rubriky: Aktuality

INSIA zajistila pojištění vozidla nejvyššího Čecha zdarma

Ředitel makléřské společnosti INSIA – ADORES s.r.o. v Humpolci ve spolupráci s pojišťovnou UNIQA vyjednal pro nejvyššího Čecha pojištění jeho speciálního vozidla zdarma.

Zdroj: Televizní noviny, autor: David Pik, Vladimír Michna

Nejvyšší Čech Tomáš Pustina trpí již od dětství vzácnou poruchou růstového hormonu. Od svých deseti let začal neobvykle růst a nyní měří 224 centimetrů a váží přes 170 kg.

Díky solidaritě a vstřícnosti lidí mu za pomoci Televize NOVA byla zprostředkována sbírka na speciálně upravený vozík, díky kterému se může lépe pohybovat. Sbírka však byla natolik úspěšná, takže kromě výše uvedeného vozítka bylo pro Tomáše pořízeno i ojeté vozidlo VW Transportér, který jemu i jeho rodině velmi usnadní cestování k lékaři.

K této dobročinné akci se rozhodl přispět také Milan Dočkal, ředitel společnosti INSIA - ADORES, která má své sídlo v Humpolci. V pojišťovně UNIQA, u které je pojištěno i město Humpolec, vyjednal pro p. Pustinu povinné ručení a havarijní pojištění na jeho speciální vozík a VW Transportér zcela ZDARMA a to na celou dobu, po kterou bude Tomáš vozidlo vlastnit, takže rodina ušetří každý rok cca 40 tis Kč.


Milan Dočkal k tomu dodává: „Vzhledem k tomu, že p. Pustina je občanem města Humpolce, tak je mi svým způsobem blízký a kauza, která nyní proběhla médii nenechala nikoho chladným. Proto jsme se v naší společnosti rozhodli mu také pomoci.“

Společnost INSIA – ADORES patří k jedné z prvních společností, které vstoupily do sítě pojišťovacích makléřů INSIA. Nyní je v rámci sítě INSIA již zaměstnáno přes 400 odborníků, kteří mohou klientům nabídnout komfortní služby z oblasti pojištění a finančního poradenství v téměř 70 kancelářích na území České republiky, Slovenska a Rakouska. Práci makléřů INSIA zaštiťuje unikátní online systém na sdílení znalostí YETI.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn