ÚvodO INSIAAktualityINSIA zrychluje tempo, hlásí růst 57%

INSIA zrychluje tempo, hlásí růst 57%

8. ledna 2013 | Rubriky: Aktuality

INSIA, nejrychleji rostoucí síť pojišťovacích a hypotečních makléřů ve střední a východní Evropě, pokračuje v dynamickém růstu a v expanzi do dalších zemí Evropské unie.

INSIA a.s.hlásí na základě předběžné účetní závěrky za rok 2012 výrazný nárůst příjmů z provizí a vysoký růst objemu produkce, který jen za 4. čtvrtletí 2012 dosáhl 57% ve srovnání se stejným obdobím předcházejícího roku. Společné výnosy z provizí skupiny INSIA a jejího strategického partnera, největší světové makléřské společnosti MARSH, tak v České republice v roce 2012 přesáhly hranici 700 mil. Kč.

Petr Marek, předseda představenstva INSIA a.s., komentuje předběžné výsledky slovy: „Růst, kterého INSIA dosáhla i přes stagnaci trhu v uplynulém roce, nadále potvrzuje správnost naší vize ideálního a svobodného podnikatelského prostředí, které zajišťujeme všem členům sítě“. Hodnocení finančních výsledků doplňuje úspěchy jubilejního dvacátého roku fungování společnosti, mezi které patří opětovný růst počtu členů, který překročil hranici 1300 aktivních partnerů a v neposlední řadě otevření poboček již ve třech zemích EU, v Itálii, Polsku a Maďarsku.

INSIA zároveň koncem minulého roku oznámila získání 100% podílu v IT firmě Kyberie, jejíž tým vyvíjí již od roku 2000 on-line software pro práci makléřů YETI a stala se tak jedinečným technologickým centrem mezinárodní sítě makléřů. Právě tento systém je páteří sítě INSIA a má významný podíl na jejím úspěchu.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn