ÚvodO INSIAAktualityINSIAFEST 2012 – konference členů sítě INSIA již za 10 dní!

INSIAFEST 2012 – konference členů sítě INSIA již za 10 dní!

8. října 2012 | Rubriky: Aktuality

INSIA, největší síť pojišťovacích a hypotečních makléřů ve střední a východní Evropě, letos pořádá již 4. ročník odborné konference INSIAFEST 2012. Zájem o odborné vzdělávání v síti neustále roste, kapacita konference je již zcela zaplněna.

Říjnové dny INSIA pravidelně věnuje přípravám na největší událost roku a organizaci rozsáhlého odborného vzdělávání na konferenci INSIAFEST. Setkání členů sítě INSIA se letos koná již za 10 dní, a to 18. - 19. října v kongresovém hotelu v Olomouci.

Generálním partnerem konference INSIAFEST 2012 se již podruhé stala Česká pojišťovna a slovenským partnerem ČSOB poisťovňa. Obě partnerské pojišťovny se podílely na přípravě pestrého programu, který zabezpečí specialisté partnerských pojišťoven z různých oblastí odborného vzdělávání.

Letošní ročník nabízí dva dny plné zajímavých přednášek a seminářů, které probíhají v osmi konferenčních sálech. Každý účastník konference si díky rozmanitosti programu může sestavit svůj jedinečný harmonogram odborného programu.

Do programu jsou mimo odborné přednášky také zařazeny netradičně zpracované semináře s ukázkami rozboru škod a likvidací a s aktuálními tématy, ke kterým patří penzijní reforma či vývoj hypotečního trhu. Kromě témat z pojišťovnictví mohou účastníci konference také navštívit oblíbené kurzy obchodních či komunikačních dovedností.

„Vzdělání je cestou k úspěchu“, toto motto potvrzuje zaplněná kapacita hotelu i přednáškových místností již více než 2 týdny před začátkem konference. „Jsme rádi, že si význam dalšího vzdělávání uvědomují i členové sítě INSIA a věříme, že INSIAFEST bude plně obsazen i v dalších letech“, komentuje úspěšný koncept Ivan Špirakus, generální ředitel INSIA a.s.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn