ÚvodO INSIAAktualityINSIALAND 2010

INSIALAND 2010

1. června 2010 | Rubriky: Aktuality

Ve dnech 15. a 16. května 2010 proběhl již 6. ročník zábavného setkání INSIALAND 2010, které je určeno všem členům sítě pojišťovacích makléřů INSIA.

Letos bylo toto teambuildingové setkání spojeno s leteckou tématikou a motto akce „společně vzhůru“ tak provázelo všech 193 účastníků po celý sobotní den.

Soutěžní odpolene

Během odpoledne byli soutěžící rozděleni do několika týmů a mohli si vyzkoušet koordinaci letu na dlouhé lyži, tvorbu letadel pomocí kartonových krabic, vypravení balónu, navigaci ostatních přes překážky, vědomostní kviz z leteckého prostředí nebo stavění kontrolní věže. Ti, kteří se nechtěli k aktivitám připojit, mohli využít luxusního wellness centra hotelu nebo se vydat poznat krásy rakouského městečka Krems.    
                                                          

Generálním partnerem INSIALANDU 2010 se stala Vienna Insurance Group, jedna z předních pojišťovacích skupin ve střední a východní Evropě a svou účast potvrdili významní zástupci jednotlivých pojišťoven:

  • Kooperativa, a.s.                                                                                
  • Pojišťovna České spořitelny, a.s.
  • Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. 
  • KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s.

 

Zajímavý večer 

Večerní program byl zahájen prezentací, ve které generální ředitelé pan Petr Marek a Ivan Špirakus shrnuli úspěchy roku 2009 a představili kroky, které plánují do budoucna. Zároveň také odhalili, v čem tkví tajemství úspěchu INSIA  a vysvětlili princip úspěchu horizontálního uspořádání sítí. Za VIG pak v několika větách zhodnotil význam celé skupiny generální ředitel České podnikatelské pojišťovny, pan Ing. Jaroslav Besperát

 

Zábavná noc

Večer dále pokračoval zábavným programem a přítomní makléři si tak mohli vychutnat degustaci doutníků, zatančit si s exotickými tanečnicemi nebo se svými kolegy vyfotit ve fotokoutku.
Následně pak proběhlo vyhlášení obchodních výsledků za rok 2009 a program zakončilo losování tomboly, jejíž výtěžek, celkem 32 000 Kč, jako každý rok bude zaslán adoptivním dětem na dálku:Suvarthě, Kiranovi a Issacovi.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn