ÚvodO INSIAAktualityINSIALAND 2011 – setkání členů sítě INSIA

INSIALAND 2011 – setkání členů sítě INSIA

25. května 2011 | Rubriky: Aktuality

O víkendu 14. a 15. května proběhl již sedmý ročník setkání členů sítě INSIALAND 2011. Patřil k nejúspěšnějším:-)

Letošní setkání členů sítě INSIA mělo název „INSIA NA LEDĚ“ a v souvislosti s vrcholícím hokejovým mistrostvím světa  probíhalo ve znamení hokejových her.

 

Partnerem INSIALANDU byla společnost AEGON Pojišťovna, a.s., jedna z největších světových společností v oblasti životního pojištění, penzijního připojištění a investic.

Soutěžní odpoledne

Během sobotního odpoledne byli soutěžící rozděleni do 14 týmů a stejně jako v hokejových zápasech byl každý tým tvořen šesti členy. Soutěžilo se celkem v šesti disciplínách, kam patřil vědomostní kvíz s hokejovou tématikou, oblékání pravé hokejové výstroje, štafeta v zavazování bruslí, střelba na branku na umělé ledové ploše, turnaj ve stolním STIGA hokeji a slalom s hokejkou.

Večerní program

V průběhu večerního programu vyhlásili Ing. Ivan Špirakus společně s Mgr. Petrou Fenclovou obchodní výsledky INSIA za rok 2010 a předali ceny. Po oficiální části probíhal doprovodný program, vystoupení taneční skupiny Dance Models a ukázka bojového umění a sebeobrany.

Účastníci setkání mohli využít degustace molekulární kuchyně, shlédnout stánek s ukázkou zbraní nebo se nechat vyfotit v hokejovém fotokoutku s krásnými hosteskami.

Součástí večerního programu byla tradičně i tombola. Ceny do tomboly věnovali jako každý rok partnerské pojišťovny z Česka a Slovenska. Výtěžek z tomboly je letos opravdu velký, celkem se vybralo 25.550,- Kč, které INSIA věnuje svým adoptovaným dětem z Indie.

Fotografie z průběhu celého dne a také z večerního fotokoutku si můžete prohlédnout na Facebooku INSIA.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn