ÚvodO INSIAAktualityJak probíhala konference INSIAFEST 2018

Jak probíhala konference INSIAFEST 2018

29. listopadu 2018 | Rubriky: Aktuality | Blog

Jak probíhala konference INSIAFEST 2018

Podívejte se, jak probíhal jubilejní 10. ročník odborné konference INSIAFEST, která se konala 18. - 19. října v NH hotelu v Olomouci. Celkově se zúčastnilo 270 účastníků, členové sítě INSIA z Čech a ze Slovenska a zástupci obchodních partnerů. Partnerem konference byla finanční skupina ČSOB.


Slavnostní zahájení

Jubilejní 10. ročník odborné konference INSIAFEST zahájil generální ředitel a zakladatel společnosti INSIA a.s., Ivan Špirakus. Ve své prezentaci tradičně zhodnotil úspěšné působení společnosti INSIA v letošním roce a představil novinky. Mezi nejvýznamnější úspěchy patří 2. místo v žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů v ČR, kterým INSIA a MARSH potvrdili stabilní pozici na českém trhu.

V rámci zahájení konference vystoupili i zástupci partnera konference, finanční skupiny ČSOB z České republiky a Slovenska, kteří shrnuli úspěšnou spolupráci se společností INSIA a převzali si plakety partnera konference.

017466 DSC04563 017468

Osobnost konference

Po slavnostním zahájení následovala další velmi zajímavá přednáška, o níž se postaral doktor Jaromír Jiřík, hlavní osobnost konference. Pan Jiřík hovořil o zákulisí vytrvalostních automobilových závodů. Za doprovodu autentických video záběrů vzal všechny přítomné na projížďku, na kterou jen tak nezapomenou.

Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací ze zákulisí automobilových závodů. Doktor Jiřík se také podělil o své životní zkušenosti a zážitky. Hbitě reagoval na dotazy z publika, které s nadšením vnímalo každé jeho slovo.

Účastníci přednášky odměnili osobnost konference bouřlivým potleskem a ještě dlouho poté byla v sále cítit atmosféra nasáklá vůní benzínu, oleje a spálených pneumatik.

DSC04667 017470 017471

Odborný odpolední program

Po výborném obědě, když se všichni občerstvili a načerpali nové síly, přišel čas na další poutavou přednášku Ivana Špirakuse na téma týmové spolupráce. Následoval odborný program konference. Rozvrh přednášek a jejich témata si každý účastník mohl zvolit libovolně sám dle toho, o co má zájem a v čem by se chtěl zdokonalit a prohloubit si své znalosti.

DSC05061 DSC05251 DSC05313

I letos mohli účastníci konference hodnotit jednotlivé semináře prostřednictvím online aplikace. Díky této zpětné vazbě víme, jaká témata jsou nejvíce žádána a která máme připravit na další ročník konference.

Večerní program

Po odborných přednáškách a seminářích přišel na řadu večerní program, u něhož si účastníci konference odpočinuli, pobavili se a zároveň dostali prostor k neformální konverzaci se svými kolegy napříč celou sítí z České republiky i ze Slovenska. Zahájení slavnostního večera se ujal Ivan Špirakus, a to vyhlášením nejlepších obchodníků.

Oceněny byly nejen TOP firmy, ale i jednotliví obchodníci v oblastech průmyslu, retailu
a hypoték. Již tradičně došlo i na předání ocenění za Významný společný obchod MARSH & INSIA. Partneři, kteří se zúčastnili všech 10 ročníků konference INSIAFEST, obdrželi medaile a slavnostně si připili s Ivanem Špirakusem.

DSC05948 DSC05801 DSC06066

Po vyhlášení výsledků a předání cen pokračoval večer vystoupením kapely Beatles Revival, která hosty dostala do té správné nálady a při jejíž hudbě málokdo zůstal stát v klidu. Všichni si připomněli klasické hity Beatles. Samozřejmě nechybělo dobré jídlo a pití. Ani letos nechyběla tradiční tombola, jejíž výtěžek byl rekordní. Děkujeme všem, kteří přispěli zakoupením losů a rovněž partnerům, kteří věnovali dárky do tomboly.

DSC06680 (1) DSC05634 DSC06332

Ti, kteří se nespokojili jen s vystoupením kapely a ochutnáváním rautu, se mohli zúčastnit týmové soutěže na téma automobilových závodů. Velmi populární byl také fotografický koutek s nejrůznějšími rekvizitami, kde se mohli účastníci nechat zvěčnit.

Ani letos nechyběla tradiční tombola, jejíž výtěžek byl rekordní. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili konference, přispěli zakoupením losů a rovněž partnerům, kteří věnovali dárky do tomboly.

Video z konference


Už teď se těšíme na nadcházející ročník konference, INSIAFEST 2019.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn