ÚvodO INSIAAktualityKontakty na pojišťovny po ruce i v iPhonu

Kontakty na pojišťovny po ruce i v iPhonu

6. října 2014 | Rubriky: Aktuality

Pro velký zájem o aplikaci Pojišťovny v systému Android vyvinula INSIA  rovněž verzi pro systém iOS. Užitečnou aplikaci usnadňující práci pojišťovacím zprostředkovatelům tak nyní mohou využívat i vlastníci telefonů společnosti Apple.

Aplikace obsahuje přehledný adresář důležitých telefonních čísel, která klienti potřebují v případě hlášení škodných událostí či kontaktování asistenčních služeb. Aplikace byla vyvinuta pro všechny pojišťovací makléře, agenty a finanční poradce především proto, aby mohli svým klientům poskytovat rychlejší a kvalitnější servis.

Velmi užitečnou funkcí aplikace Pojišťovny je to, že každé číslo může zprostředkovatel snadno odeslat formou textové zprávy klientovi a ten již pak pojišťovnu či asistenční službu může zavolat sám.

Aplikace je nyní dostupná zdarma a bez nutné registrace nejen v Google Play, ale i v iTunes.

INSIA se neustále snaží přicházet s novinkami tak aby pomáhala svým makléřům růst a usnadnila jim jejich každodenní činnosti. S novou aplikací Pojišťovny má každý u sebe vždy ty nejdůležitější kontakty, které může potřebovat. Aktuální a přehledné.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn